Вросле волосся

Боротьба з вросшими волоссям є одним з найактуальніших питань для жінок в сучасному світі. При цьому важливо знати не тільки можливі способи видалення самих волосків, а й те, як вирішити проблему неприємних слідів, які залишаються після цієї процедури. Основною причиною виникнення даної проблеми в більшості випадків є неправильна епіляція. Волоски змінюють напрямок свого зростання, звідси і виникає дана проблема.

Як позбутися від врослого волосся?

Що ж потрібно робити для того, щоб видалити такі волоски? Перш за все, необхідно обробити проблемну зону досить жорстким скрабом. Це може бути скраб, придбаний в косметичному магазині, аптеці, або приготований самостійно. Дане косметичний засіб кожна дівчина підбирає для себе індивідуально. Скраб важливо використовувати не тільки для даного випадку, а й перед кожною епіляцією і не менше одного разу на тиждень.

Для того щоб провести цю процедуру знадобляться тонка голка для того, щоб акуратно підчепити волоски і будь-який дезінфектор. Після закінчення даної процедури необхідно ретельно протерти шкіру рушником або серветками до повного висихання. Голкою, обробленої дезинфектором, необхідно акуратно зачепити все врослі волоски, їх потім слід не менше акуратно видалити тонким пінцетом. Наступний обов'язковий етап - це дезінфекція шкіри. Потім можна проводити повну епіляцію, якщо це необхідно. В кінці процедури важливо як слід зволожити шкіру, наприклад, за допомогою спеціального крему. Засіб для боротьби з вросшими волоссям продаються практично в кожній аптеці. Ціна на дані препарати дуже навіть приємна.

Для того щоб після того, як процедура видалення врослого волосся проведена, щоб уникнути появи небажаних цяток, які можуть виникнути, варто обробити ділянки на яких вони перебували яким-небудь кремом, який прискорить регенерацію волосся на даній ділянці. Недорогим і дуже дієвим засобом стане, наприклад, крем з бодягою, який також продається в будь-якій аптеці.

У тому випадку, якщо є схильність до частої появи врослого волосся, то варто звернути увагу на воскову або лазерну епіляцію ніг і інших зон, відмовившись від інших засобів, таких як, наприклад, пристрій водою. Чим частіше користуватися цими методами видалення волосся, тим менше виявляється дана проблема. Однак воскова епіляція має деякі мінуси, зокрема той, що рекомендується з її допомогою волоски, які досягли довжини не менше ніж в півсантиметра.

Врослі волоски - проблема дуже багатьох дівчат, але боротися з нею можна і потрібно. Способи боротьби з ними є зовсім нескладними і при цьому вельми бюджетними, тому підходять кожній представниці прекрасної статі.

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись