Ін'єкції для омолодження

 

від 850 грн

Тривалість процедури: 60-120 хв

Рекомендована кількість процедур:

курс з 10-15 процедур

Ціни

 

 

Инъекции для омоложения лица

Жіноча краса - велика сила, здатна освітити і перетворити навколишній світ. Один з її видимих ​​аспектів - стан шкіри на відкритих ділянках шкіри. Найбільший орган, як і всі інші структури нашого організму, піддається віковим змінам. Шкірні покриви з часом втрачають еластичність і юнацьку пружність, стають в'ялими і зморшкуватими. Ін'єкції для омолодження приходять на допомогу жінкам, які бажають відновити свою привабливість.

Ефект вічної молодості

Стан шкіри багато в чому залежить від роботи внутрішніх органів. Крім природного зносу органів, з віком знижується рівень загальної фізичної активності, Несприятливі екологічні умови і агресивні фактори навколишнього середовища повільно, але вірно погіршують стан шкіри. Точкові впливу - ін'єкції для шкіри обличчя - відновлюють функціональність глибинних підшкірних структур.

Перед проведенням курсу мезотерапевтичних процедур необхідно зробити пілінг обличчя. Це допоможе відновити обмінні процеси, очистить поверхню від відмерлих і загрубевших клітин і підвищить ефективність мезотерапії. Для проведення мезотерапії використовуються лікарські препарати або вітамінні коктейлі. Одного курсу (10-15 процедур) вистачає для підтримки краси і свіжості особи протягом 6-12 місяців. Ціна курсу мезотерапіі- 3000-3500 гривень.

Послуги центрів краси для шиї і рук

Омоложения лица в Киеве

Після 40-45 років актуальною проблемою для більшості жінок стає стан шиї і зони декольте. Відсутність сальних залоз і тонкий жировий шар роблять ці ділянки тіла дуже вразливими. Для відновлення привабливості шкіри цих областей тіла практикуються ін'єкції в шию для омолодження. Кількість підшкірних ін'єкцій призначається залежно від індивідуального стану і зазвичай становить 4-10 процедур. Ціна курсу, який бажано повторювати один раз в 6-12 місяців, від 4000 грн.

Жіночі руки, як і особа, постійно перебувають під прицілом уважних поглядів оточуючих. Щодня переробляючи безліч справ, вони, безумовно, заслужили на підтримуючі ін'єкції для омолодження рук. Для відновлення початкового об'єму і усунення дрібних дефектів (складки, в'ялість, зморшки) відмінно підходять мікроуколи філлерамі. Ці препарати, спеціально створені для проведення контурної пластики, містять гіалуронову кислоту. Вона відновлює водний баланс і підвищує тургор шкіри кісток рук.

Також в центрі Laser Health кваліфіковані фахівці можуть збільшити губи і провести ряд інших косметологічних процедур.

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись