Лазерне видалення судин

 

від 220 грн

Тривалість процедури: 10-30 хв

Устаткування: KES E light MED-100C (Ізраїль)

Ціни

 

 

Видалення судин лазером в Києві на Правом березі

Лазерне видалення судин - безболісна процедура, що дозволяє швидко забезпечити естетичний ефект. Невеликі капілярні зірочки реально видалити за один сеанс. Забезпечується велика площа впливу.

ГАРАНТОВАНА ВИДАЛЕННЯ СУДИННИХ ЗМІН ЗА ВСЕ ЗА КІЛЬКА ПРОЦЕДУР!

На Вашому обличчі або тілі є червоні видніються ниточки (судини), які псують зовнішній вигляд і доставляють безліч незручностей?

ХОЧЕТЕ ПОЗБУТИСЯ НИХ, АЛЕ НЕ ЗНАЄТЕ, ЯК АБО Ж всіляких СПРОБИ НЕ ДАЛИ ПОЗИТИВНОГО РЕЗУЛЬТАТУ?

Рішення є! Апарат Lumenis M22, який представлений в нашому медичному центрі Laser Health - це не просто лазер, це справжня Tesla в світі косметології. Він гарантовано позбавить Вас від докучливих сусідів швидко, ефективно і безпечно.

ЯКІ СУДИННІ ЗМІНИ МИ ЛІКУЄМО?

 • купероз шкіри
 • розацеа
 • телеангіоектазії
 • судинні зірочки
 • гемангіоми
 • «Винні плями»

В ЯКИХ ЗОНАХ МОЖНА ПРОВОДИТИ ПРОЦЕДУРУ?

Видалення проводимо в будь-якій зоні тіла, найчастіше це: крила носа, щоки, підборіддя, особа повністю, руки і ноги.

Переваги лазерного видалення судин на Правом березі в центрі Laser Health

 • Стійкість результату. Дистанційні косметичні дефекти знову не з'являються.
 • Мінімальний реабілітаційний період. Немає контакту зі здоровими тканинами. Лазерний апарат містить охолоджувальну систему, яка захищає навколишні тканини від перегріву і опіків Загоєння відбувається без болю і ускладнень, швидко.
 • Легка переносимість. Процедура лазерного видалення судин протипоказана тільки при вагітності, лактації, онкопатологіях, гострих респіраторних вірусних захворюваннях, що супроводжуються підвищенням температури тіла.
 • Універсальність. Видалити судинні освіти можна у важкодоступних місцях на обличчі, ногах без рубців.

Як відбувається видалення судин лазером в центрі Києва?

ЯКИМ ЧИНОМ ЛАЗЕР ВИДАЛЯЄ СУДИННІ ЗМІНИ

Метод лазерного видалення судин називається селективним фототермолизом. Він розроблений спеціально для видалення дрібних підшкірних капілярів і судинних змін. Промінь лазера проникає в підшкірні капіляри, не пошкоджуючи шкіру. Вся енергія світла акумулюється на червоному пігменті крові. Посудина нагрівається, склеюється і зникає. Лазерний імпульс вибірково нагріває кровоносну судину і коагулює його, що дає унікальну можливість видалити хворі судини, не пошкоджуючи шкіру.

НАСКІЛЬКИ БОЛІСНА ПРОЦЕДУРА

Процедура комфортна, проводиться без застосування анестезії, виконується амбулаторно і як правило, легко переноситься пацієнтами - лазерний імпульс відчувається як слабкий укол тонкої голочкою, роздратування шкіри незначне.

Етапи процедури лазерного видалення судин в центрі Laser Health

ЧИ НЕОБХІДНА  ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

Лазерне видалення судинних змін на апараті Lumenis M22 не потребує спеціальної підготовки, але процедура має ряд протипоказань, які варто знати до її проведення.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

 1. Перед процедурою Лікар обов'язково консультує пацієнта, з'ясовує можливі протипоказання і вирішує, чи буде ефективна саме ця процедура для досягнення вираженого результату.
 2. Другий етап - це очищення і підготовка шкіри до проведення процедури.
 3. Потім на шкіру наноситься спеціальний гель, який поглинає світлову енергію і захищає шкіру від термічного впливу.
 4. Проведення лазерного видалення на апараті Lumenis M22. Безпосередньо процедура займає в середньому 5-20 хвилин.
 5. Очищення шкіри і нанесення професійного крему з SPF захистом.

Протипоказання:

 • Вагітність.
 • Онкологічні захворювання.
 • Порушення згортання крові.
 • Фотодерматози.
 • Келоїдна хвороба.
 • Гострі гарячкові захворювання.
 • Засмагла шкіра (свіжа засмага).
 • Хронічні захворювання в стадії загострення.

Відновлення після видалення судин лазером в центрі Києва

Завдяки виборчому впливу лазера і унікальним налаштувань, при застосуванні даної методики видалення судин лазером виключені пошкодження шкіри, опіки або інші травми. Відразу після застосування лазера, можливе утворення невеликих почервоніння в зоні впливу, які проходять через 30 хвилин. Повний період реабілітації залежить від типу шкіри пацієнта, чутливості, а також від типу судинних змін і глибини залягання. При незначних і поверхневих судинних змінах період реабілітації займає не більше одного дня і абсолютно не помітний для оточуючих. При більш серйозних і глибоких змін, можливо потемніння в зоні впливу і незначна набряклість, яка проходить протягом 1-3 днів.   

КІЛЬКІСТЬ НЕОБХІДНИХ ПРОЦЕДУР

Кількість процедур призначає Лікар Дерматолог-Косметолог після очної консультації та огляду, виходячи з безлічі чинників: типу судинних змін, глибини залягання, особливостей і стану шкіри пацієнта і тд. Поверхневі судини і судини з маленьким діаметром зникають практично миттєво після першої процедури, а для судин, розташованих більш глибоко і судин з великим діаметром потрібно пройти кілька процедур.

Висока якість і доступна вартість видалення судин лазером в центрі Києва

Компанія LASER HEALTH використовує сучасні методики і перевірене обладнання для видалення точкових, лінійних, деревовидних, павукоподібних сіточок на обличчі, ногах. До нас звертаються при наявності куперозу, гемангіоми, розацеи, винних цяток, зірочок. Ми проводимо видалення вен за умови, що ширина їх ниток не більше 0,02 мм. Лазерний вплив сприяє швидкому омолодженню шкіри, повернення привабливості і пружності. У нашому центрі доступна вартість видалення судин в Києві. Звертайтеся, оціните особисто всі переваги методу!

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись