Лікування Пігментації Lumenis М22

 

 

від 390 грн

Тривалість процедури: 5-20 хв

Рекомендована кількість процедур: 4-9

Відновлювальний період: немає

Устаткування: М22 Lumenis (Ізраїль)

Ціни

 


Сьогодні лазерна косметологія здатна вирішити безліч дерматологічних проблем різної складності. Лікування лазером застосовується не тільки для омолодження та очищення шкіри, але і для вирішення таких проблем, як чорні точки, судинні сіточки і постакне.

Пігментація на обличчі, некрасиві рубці і шрами, розтяжки, небажане волосся на тілі - далеко не повний список проблем, з якими звертаються до фахівців Lumenis M22.

Вплив лазера також здатне усунути всілякі запалення, стимулювати вироблення організмом білка і навіть провести ліпосакцію без хірургічного втручання.

 

Лікування Пігментації Lumenis М22 виконується за рахунок дії на шкіру потужного потоку IPL світла, внаслідок чого пігментовані клітини нагріваються і запускають процес руйнування пігменту.

Технологія побудована таким чином, що лазер точково випалює пігментовані ділянки, не зачіпаючи при цьому нормальну тканину. Програми проведення процедури підбираються індивідуально під кожного клієнта.

За допомогою лазера можна одночасно лікувати декілька проблем, при цьому, не переживаючи про побічні ефекти і повернення плям на проблемні ділянки тіла.

Процедура лікування лазером Lumenis М22 в дерматології в центрі Києва займає не більше півгодини часу пацієнта. Кількість сеансів призначається індивідуально для кожного клієнта. Як показує практика, в середньому, щоб досягти бажаного результату потрібно пройти не більше 5-6 сеансів.

Зникнення пігментних плям відбувається поступово протягом місяця після закінчення лікування. Результат від впливу світлового випромінювання на шрами і рубці видно вже після першого сеансу.

Вплив на шкіру лазером не бажано при наявності у пацієнта свіжого засмаги або сонячних опіків, а також при гострих інфекційних і варикозних захворюваннях. Про протипоказання і профілактичні заходи пацієнтам надають інформацію на початковому етапі - знайомство з лікарем.

Комплексний підхід професіоналів клініки до усунення косметичних і механічних пошкоджень шкірного покриву дозволяє забути про проблеми на шкірі обличчя і тіла раз і назавжди

.

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +380 (63) 606 01 01

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись