Мезотерапія волосяної частини голови

 

від 1250 грн

Тривалість процедури: 60 хв

 

МЕЗОТЕРАПІЯ ВОЛОСЯНОЇ ЧАСТИНИ ГОЛОВИ
Час Процедура Ціна
1 час Відновлення росту волосся, зміцнення і оздоровлення Dermaheal HL (Корея) 1 мл 1250 грн
1 час Відновлення росту волосся, зміцнення і оздоровлення Dermaheal HL (Корея) 2 мл 2350 грн
1 час Відродження краси волосся, запобігання передчасної втрати волосся і активація росту нового волосся Meso-Genesis BP3™ (США) 2,5 мл 2500 грн
1 час Відродження краси волосся, запобігання передчасної втрати волосся і активація росту нового волосся Meso-Genesis BP3™ (США) 5 мл 3850 грн

Мезотерапія як процедура для поліпшення росту і стану волосся

Мезотерапія волосистої частини голови - особлива процедура, що передбачає ін'єкційне введення спеціально підібраного поживного коктейлю. Вона дозволяє локально наситити фолікули вітамінами і макроелементами. Склад коктейлю підбирається індивідуально з урахуванням потреб конкретної людини. Часто він містить вітаміни гіалуронову кислоту і препарати з антиандрогенною дією.

Необхідність виконання і техніка мезотерапії волосяної частини голови

Волосся людини складаються з стрижня (видима частина) і кореня. Усередині епідермісу розміщуються фолікули. Вони оточують корінь, містять необхідну для харчування стрижня розвинену мережу кровоносних судин. Ріст волосся відбувається саме тут, в глибоких шарах епідермісу.

Тому за допомогою зовнішніх засобів ефективно забезпечити харчування фолікулів неможливо. Застосування препаратів всередину з системним способом дії може негативно позначитися на стані всього організму.

Мезотерапія має високу ефективність, оскільки поживні речовини вводяться в товщу шкіру ін'єкційно. Для виконання процедури використовується спеціальне пристосування - мезоінжектор. Для зниження больових відчуттів іноді застосовуються місцеві анестетики. Сеанс триває близько 45 хвилин, а по його закінченню виконується масаж обробленої зони.

Показання до виконання процедури мезотерапії волосся

Від мезотерапії волосистої частини шкіри голови можна очікувати ряд позитивних ефектів:

  • активація фолікулів, які перебувають в «сплячому» стані. Це призводить до посиленого росту волосся;
  • усунення проблем зі шкірою;
  • нормалізація функціонування сальних залоз;
  • усунення ламкості волосся.

З огляду на численні позитивні ефекти від процедури, вона показана при алопеції, при наявності різних проблем з волоссям (ламкість, сухість, зменшення густоти) або дерматологічних захворювань шкіри голови (лупи, себореї). Мезотерапія допоможе впоратися з сивиною, підвищеною жирністю або сухістю епідермісу.

Де замовити мезотерапію?

Виконати мезотерапию для волосистої частини голови за доступною ціною можна в медичному центрі Laser Health. Тут працюють лікарі-косметологи, дерматологи з відповідною освітою та досвідом, що забезпечує високу безпеку процедури. Кожен клієнт центру може розраховувати на консультацію, індивідуальний підбір схеми проведення терапії для усунення проблем, які турбують саме його.

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись