Пілінги обличчя

 

від 500 грн

Тривалість процедури: від 30 хв

Рекомендована кількість процедур: 3-4 сеансу

Ціни

 

 

Пілінг ідеально комбінувати з:

 

У чому суть процедури пілінгу обличчя?

Часто, багато хто з нас задаються питанням «що стає першопричиною появи проблем зі шкірою?». Відповідь на це питання дуже простий. Всьому виною омертвілі клітини, які знаходяться на верхньому шарі шкірного покриву. У свою чергу, саме це і є причиною появи перших ознак старіння.

Пілінг являє собою особливу процедуру, за допомогою якої шкіра чудово очищується, насичується необхідною вологою. І найважливіше - отримує чудовий і здоровий вигляд, який мріє отримати кожен з нас.

Пілінг - це спеціальна процедура, за допомогою якої отшелушивается верхній шар шкіри, який містить безліч несприятливих і шкідливих часток.

Така процедура допоможе активувати процеси регенерації покриву шкіри. Також, за допомогою пілінгу, можна отримати практично ідеальний, рівний тон особи.

Саме присутність омертвілих клітин в покриві шкіри, дуже несприятливо впливає на загальний стан і зовнішній вигляд.

Наявність великої кількості відмерлих клітин на шкірі впливає на:

 • Поява вугрової висипки.
 • Повільний процес відновлення шкіри.
 • Появи зморшок.
 • Закупорювання пір.
 • Появи нерівностей шкіри.
 • Призводять до нерівномірного кольору шкіри.

Види пілінгу на Правом Березі в Києві в центрі Laser Health

У нашому центрі лазерної косметології Laser Health ми проводимо такі види пілінгів:

 • Ензимний пілінг - даний пілінг всесезонний, він підходить для будь-якого віку і типів шкіри, пілінг можна проводити вагітним на абсолютно будь-якому терміні.
 • Азелоіновий пілінг - відмінно справляється і ефективно бореться з акне, розацеа, пігментацією, жирним блиском, розширеними порами. Даний пілініг діє м'яко, але надзвичайно ефективно.
 • Феруловую пілінг - нано-пілінг, який покращує мікроциркуляцію крові, підвищує захисні властивості і відновлює Вашу шкіру. Даний пілінг ефективно бореться з першими ознаками старіння. Крім цього, він виводить токсини і продовжує життя клітин.
 • Мигдальний пілінг - мигдальний пілінг підходить для всіх типів шкіри, особливо для людей з тонкою, світлою і чутливою шкірою. Рекомендується навіть при купероз. Мигдальний пілінг є одним з кращих способів, як позбутися чорних крапок, звузить пори, позбутися від висипань, оздоровити шкіру. Часто мигдальний пілінг замінює процедуру чищення особи.
 • Піровиноградний пілінг - забезпечує рівномірне відлущування верхнього шару шкіри, і має протизапальну і антиоксидантну дію. Під час процедури шкіра зволожується, зменшується пігментація і активізуються процеси регенерації. Процедура забезпечує шкірі пружність, еластичність, ефективне зволоження та живлення, щоб Ви завжди виглядали чудово!
 • Пілінг Джесснера - даний пілінг має безліч переваг, він може не тільки зменшити появу прищів, але і зменшувати гіперпігментацію шкіри. Пілінг Джесснера здатний розгладити дрібні зморшки, шрами. Вирівняти колір і рельєф особи, звузити пори і позбутися постакне.
 • Жовтий пілінг - ретиноїди, які входять до складу пілінгу, підвищують активність фібробластів, стимулюють синтез еластину і колагену. В результаті чого шкіра краще утримує вологу, стає більш гладкою, вирівнюється колір. Освітлення шкіри при жовтому пілінг відбувається не тільки за рахунок відлущування старих клітин, але і за рахунок блокування ферменту, який є ключовим у синтезі меланіну.
 • Інноваційний PRX T33 - забезпечує найглибшу ревіталізацію і ліфтинг епідермісу, роблячи шкіру пружною, гладкою, свіжої і молодий. Запатентована формула дозволяє ефективно позбутися від будь-яких недосконалостей, відновлюючи та регенерують дерму. Ідеальне рішення для швидкого результату «на вихід», а також комплексної програми омолодження, поєднується і з апаратними, і з ін'єкційними методиками.
 • Лазерний Фракційний пілінг СО2 за технологією Coollaser - один з найпопулярніших і вельми легких способів набуття рівною бездоганною шкіри з красивим і рівним тоном. Лазер СО2 оновлює шкіру шляхом делікатній шліфування. Найтонший промінь лазера проникає у верхні шари шкіри, що сприяє рівномірному отшелушиванию верхнього шару шкіри і її відновленню.

У Laser Health можна записатися на консультацію дерматолога в Києві, який підбере оптимальний процедури. У нашому центрі можна не тільки пройти процедуру RF ліфтингу, а й біоревіталізацію шкіри обличчя.

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись