Мікронідлінг

500 грн

Тривалість процедури: 40 хв

Рекомендована кількість процедур: 1-2 рази на тиждень

Відновлювальний період:
після процедури не можна вмиватися 8-10 годин, засмагати на сонці або відвідувати солярій.

Ціни

Етапи проведення процедури мікронідлінга

Зробити пілінг в центрі (Київ) можна в нашому центрі. Процедуру дозволяється робити 1-2 рази в тиждень. У центрі це відбувається так:

 • Готується шкіра;
 • Наносяться активні інгредієнти на потрібну область;
 • Використовується мезороллер;
 • Повторно наносяться активні інгредієнти;
 • Нанесення заспокійливої ​​маски;
 • Захист шкіри.

Після процедури не можна вмиватися 8-10 годин, засмагати на сонці або відвідувати солярій. У цей час активно відбувається закриття микроканалов, які утворюються при використанні дермороллера.

Якщо ваша шкіра дуже чутлива, при процедурі дозволяється використовувати анестезуючі препарати (лідокаїн, дикаин, бензокаїн), але не бажано.

Чому Вам варто звернутися в центр лазерної косметології LASERHEALTH

Послуги пілінги обличчя в Києві надає наш центр лазерної епіляції і косметології. Ціна процедури не висока, надійність і якість гарантуємо. У нас працюють виключно висококваліфіковані фахівці. Вони проконсультують Вас, розкажуть все етапи проведення мезороллерной терапії, результат, ефективність і тривалість позитивного ефекту.

Сухість, пігментація, лущення, свербіж, почервоніння - знайомі проблеми зі шкірою обличчя? Подібні зміни можуть траплятися через низку обставин, але в будь-якому випадку шкірі потрібна допомога.

Мікронідлінг в поєднанні з поверхневим пілінгом спрямований на оновлення клітин, поліпшення структури шкіри, усунення пігментації і нерівностей. Комплексне застосування даних процедур швидко і позитивно впливає на якість шкіри, вирівнюючи, розгладжуючи, покращуючи зовнішній вигляд.

Процедура відбувається за допомогою косметичних засобів і Мезороллери - апарат з безліччю мікроголок. З його допомогою епідерміс піддається мікропошкодження, що сприяє виробленню колагену і еластину, а всередину потрапляють корисні речовини.

Слідів на шкірі після використання процедури не залишається, а позитивний результат видно вже після першого використання.

Переваги проведення процедури мікронідлінга в нашому центрі

Мезороллерная терапія гарантує позитивний результат:

 • Боротьба з ознаками старіння;
 • Очищення шкіри;
 • Розгладжує зморшки;
 • Шкіра підтягнута, свіжа, сяюча;
 • Омолоджує.

Швидкість і якість результату може змінюватися в обидва боки залежно від типу шкіри і особливостей організму. Не можна використовувати процедуру людям з системними захворюваннями крові, при глибоких ранах, опіках, збільшених родимках

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись