Лазерне видалення розтяжок / стрий

удаление растяжек лазером в центре Киева Laser Health

від 450 грн

Тривалість процедури: 20-60 хв

Рекомендована кількість процедур: курс з 2-4 процедур

Відновлювальний період: 14 днів

За технологією Coolaser ™ СО2

Ціни

 

Причини появи розтяжок і стрій

Розтяжки (стрії) - полосовідние дефекти, що відрізняються від основної поверхні шкіри структурою і кольором. Свіжі розтяжки мають рожевий, червоний або синюшний колір через травмування судин. Поступово в цих місцях розростається сполучна тканина, яка не містить меланіну, тому рубці стають білими. Найчастіше дефект виникає на животі, стегнах, сідницях, грудях.

Найбільш поширені причини появи розтяжок:

 • різка зміна маси тіла (зниження або збільшення);
 • вагітність;
 • годування груддю;
 • активне зростання в перехідному періоді;
 • гормональні порушення.

Розтяжки не викликають больових відчуттів, але викликають психологічний дискомфорт і невпевненість у своєму зовнішньому вигляді, особливо якщо знаходяться на відкритих частинах тіла. Видалення стрий лазером на Правом березі в Києві - один з найбільш ефективних в косметології способів лікування цього дефекту.

Як проходить видалення стрий лазером?

Лазерна шліфовка здійснюється фракційним лазерним апаратом. Промені лазера, потрапляючи на проблемну ділянку шкіри тіла або особи, створюють в них мікроскопічні канали глибиною не більше 250 мкн. Конкретну глибину лікар підбирає індивідуально в залежності від вираженості і локації розтяжок, від цього залежать і ціни на лазерне видалення розтяжок в Києві.

Така точкова «травматизація» активує вироблення колагену і прискорює процеси регенерації в цій області. Як наслідок, розгладжується поверхню, шкіра стає пружною. Згодом вирівнюється рельєф, нормалізується колір шкірних покривів. Навіть сама в'яла шкіра після курсу корекції стає підтягнутою і більш пружною.

Лазерне видалення розтяжок в Києві найбільш ефективно при свіжих і поверхневих стріях. При наявності глибоких застарілих шрамів повністю позбутися від проблеми складно, проте в будь-якому випадку шкіра значно розгладжується, вираженість рубців зменшується в рази.

Показання та протипоказання до лазерного видалення розтяжок

Видалення розтяжок лазером в центрі Києва можливо при стріях будь-яких етіології, глибини і ступеня вираженості, незалежно від частини тіла, на якій вони виникли. Однак варто розуміти, що чим «молодший» дефект, тим простіше і швидше буде його видалити.

Процедура протипоказана в наступних випадках:

 • інфекції шкіри в зоні впливу лазером;
 • келоїдні рубці або схильність до їх утворення;
 • аутоімунні хвороби;
 • порушення згортання крові;
 • підвищена температура тіла;
 • хронічні декомпенсовані захворювання;
 • цукровий діабет;
 • онкологія;
 • епілепсія.

Етапи лазерного видалення стрий в Києві в центрі Laser Health

Підготовчий етап передбачає відмову протягом 2 тижнів до процедури від відвідування солярію і прийняття сонячних ванн, проведення хімічних пілінгів і застосування скрабів. Протягом 3 попередніх днів не можна відвідувати лазню і басейн, а також користуватися спиртовмісними косметичними засобами.

Лазерне видалення стрий в Києві проходить в кілька етапів. Спочатку лікар обробляє проблемну зону антисептиком. Завдає знеболюючий засіб, щоб клієнт не відчував дискомфорту під час процедури, і вибирає оптимальну потужність лазера з урахуванням кількості, давності і глибини розтяжок. Потім проводить власне корекцію, впливаючи на дефектні ділянки лазерним апаратом. Після сеансу знову обробляє шкіру антисептичним засобом і завдає пантенол для кращої регенерації шкіри.

Тривалість і вартість лазерного видалення стрий в Києві залежать від розміру проблемної ділянки і обраного режиму терапії. Тривалість одного сеансу може становити від 20 до 120 хвилин.

Під час реабілітаційного періоду актуальні ті ж рекомендації, що і на підготовчому етапі. Термін обмежень - 2 тижні. Також слід уникати фізичних навантажень, перед виходом на вулицю потрібно користуватися сонцезахисним кремом з SPF 35-50.

Результат і переваги лазерного видалення стрий

Позитивні зміни стають помітними вже після першої процедури лазеротерапії. Однак для досягнення максимального ефекту фахівці нашої клініки рекомендують пройти 5-10 сеансів (залежно від давності освіти і розміру стрий) з інтервалами 30-40 днів. Після повного курсу клієнти відзначають підвищення пружності шкіри, вирівнювання поверхні розтяжок і їх відтінку (колір наближається до природного кольору шкірних покривів).

Послуга лазерного видалення стрий має ряд вагомих переваг:

 1. Безпека. Лазерний промінь впливає точково, тому впливає тільки на пошкоджені тканини і не зачіпає здорові. Завдяки бактерицидним властивостям світлового потоку ризику інфікування немає.
 2. Безболісність. Для зменшення дискомфортних відчуттів від впливу лазера на оброблювану область наноситься місцева анестезія.
 3. Висока ефективність. Курс лазерної терапії дозволяє розгладити близько 90% змінених тканин.
 4. Легка реабілітація. Період відновлення не вимагає проведення будь-яких спеціальних маніпуляцій. Почервоніння проходить буквально через 3-5 днів. Ще 1-2 тижні будуть отшелушиваться скоринки.
 5. Laser Health - ліцензований косметологічний центр. У нас працюють тільки фахівці з вищою медичною освітою і великим досвідом роботи. Використовуються імпортні сертифіковані препарати. Всі процедури проводяться на європейському професійному обладнанні.

Ми допоможемо вам повернути і зберегти красу!

Технології, які ми застосовуємо в естетичної косметології, сприяють формуванню нового підходу до вирішення більшості проблем.

Наш досвід, знання допомагають зберегти молодість, красу обличчя і тіла пацієнтів.

Наш центр лазерної епіляції в Києві пропонує послуги європейського рівня. Дбаємо про комфорт наших пацієнтів і підбираємо процедури, що враховують стан вашого здоров'я

У нашому центрі практикують досвідчені лікарі - професіонали, що опанували кращими методиками естетичної медицини.

У наших клієнтів є можливість користуватися омолоджують процедурами за індивідуальним календарем краси. Це дозволяє більш ефективно усувати дефекти, вирівнювати шкіру, уповільнювати поява вікових змін.

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись