Правила Центру Laser Health

 

  1. Центр Laser Health має право відмовити у процедурі, якщо є протипоказання, або лікар косметолог розуміє, що дана процедура не підходить пацієнту.

  2. При недотриманні після процедурних рекомендацій пацієнтом - лікар косметолог не несе відповідальність за відсутність результату.

  3. При купівлі курсу процедур зі знижкою, строк дії сертифікату триває від 6 місяців до 1 року, з моменту його купівлі (в залежності від процедури та їх кількості).

  4. Курс на процедури не можна передавати третій особі/

  5. Під час процедур лікар косметолог повинен проводити фото/відео фіксацію, для того, щоб мати змогу порівняти результати До та Після.

  6. При купівлі курсу процедур - повернення коштів або переведення коштів на іншу процедуру неможливе.

  7. Лікар косметолог має право зібрати весь анамнез пацієнта для того, щоб коректно визначити протипоказання та показання до проведення процедури.

  8. Лікар косметолог має право корегувати процес  лікування, вносячи в нього зміни, якщо це буде потрібно для більш ефективного результату.

  9. Через щільний запис, при запізненні більше, ніж на 20 хвилин лікар косметолог може відмовити у процедурі; при купівлі курсу - процедура не може бути проведеною через брак часу, тому вона анулюється та вважається проведеною.

  10. Скасувати запис або перенести його можливо не менше ніж за 24 години до процедури, в іншому випадку процедура анулюється та вважається проведеною.

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись