Маски для обличчя

 

від 350 грн

Тривалість процедури: 30 хв

 

ЦІНИ НА МАСКИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ
Час Тип маски Ціна
30 хв Альгінатна маска 450 грн
30 хв Альгінатна маска Антикупероз 450 грн
30 хв Альгінатна маска для Возрастной кожи 450 грн
30 хв Lipacid Line Mask 350 грн
30 хв Intensive Collagen Genosys 450 грн
30 хв Histomer Purifying Mask 400 грн
30 хв Rejuran Mask 550 грн
30 хв Peptide Gel Genosys 600 грн
30 хв Image Vital C Hydrating Enzyme 450 грн
30 хв Image Clear Cell Mdicated Acne 450 грн
30 хв Image Anti-aging radiance mask 650 грн
30 хв Image hydrating recovery mask 650 грн
ЦЕНЫ НА МАСКИ ДЛЯ ЛИЦА - LASER HEALTH VIP
Время Зона процедуры Цена
30 хв Yon-ka masque 103/105 450 грн
30 хв Lipacid Line Mask Gi Gi 450 грн
30 хв Intensive Collagen Genosys 450 грн
30 хв Rejuran Mask 550 грн
30 хв Альгінатна маска 550 грн
30 хв Peptide Gel Genosys 600 грн

 

 

Какой женщине не хочется выглядеть красивой и молодой. Замечательным и испытанным инструментом поддержания молодости и здоровья, а, значит, и красоты кожи проявили себя маски для лица омолаживающие,  увлажняющие, коллагеновые, отбеливающие. Максимального эффекта можно добиться, если проводить данную процедуру в центре.

Косметические маски для лица служат для очистки и выравнивания кожи лица и питают ее необходимыми веществами. Подобные маски тонизируют кожу и питают ее полезными веществами. Специалисты-косметологи считают, что хорошая маска является гарантией удачного наложения макияжа.

Альгінатна маска - властивості і застосування

Перевага альгінатних масок полягає в їх універсальності, вони не викликають алергічних реакцій, підходять для будь-якого типу шкіри. Склад таких коштів містить в своїй основі альгінову кислоту і її солі, які витягують з червоних і бурих морських водоростей.

Альгінат натрію виступає в якості утримує воду агента. Інший інгредієнт даного різновиду масок - діатоміт володіє омолоджують і живлять властивостями, впливаючи на глибокі шкірні шари.

При з'єднанні з водою альгінат натрію перетворюється в гель, збагачений корисними для шкіри обличчя речовинами. Завдяки гелеобразной структурі полегшується проникнення активних сполук в шкірні покриви, де вони ведуть свою копітку роботу, повертаючи особі молодість і привабливість.

Зрозуміло, що найбільш ефективно косметичні маски будуть діяти, якщо готувати, накладати і знімати їх буде фахівець в умовах центру, де для цього є все необхідне.

Ефект використання масок для обличчя в центрі

Чим відрізняється застосування масок для обличчя в центрі від домашнього використання? У центрі застосовуються виключно професійні косметичні засоби, що представляють собою складну систему з багатьох компонентів, що дозволяє досягти бажаного ефекту швидше і надійніше.

Чималу роль відіграє і безпеку. У спеціалізованому центрі використовуються тільки сертифіковані засоби. Здійснюється перевірка на можливі алергічні реакції.

Використовуючи різноманітні маски для догляду за шкірою обличчя в столичному центрі Laser Health, ви допоможете їй зберегти здоров'я, молодість і красу. Тут доступні ціни на косметологічні процедури, які здійснюють висококваліфіковані досвідчені фахівці

.

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись