Маски для обличчя

 

від 350 грн

Тривалість процедури: 30 хв

Ціни

 

 

 

Какой женщине не хочется выглядеть красивой и молодой. Замечательным и испытанным инструментом поддержания молодости и здоровья, а, значит, и красоты кожи проявили себя маски для лица омолаживающие,  увлажняющие, коллагеновые, отбеливающие. Максимального эффекта можно добиться, если проводить данную процедуру в центре.

Косметические маски для лица служат для очистки и выравнивания кожи лица и питают ее необходимыми веществами. Подобные маски тонизируют кожу и питают ее полезными веществами. Специалисты-косметологи считают, что хорошая маска является гарантией удачного наложения макияжа.

Альгінатна маска - властивості і застосування

Перевага альгінатних масок полягає в їх універсальності, вони не викликають алергічних реакцій, підходять для будь-якого типу шкіри. Склад таких коштів містить в своїй основі альгінову кислоту і її солі, які витягують з червоних і бурих морських водоростей.

Альгінат натрію виступає в якості утримує воду агента. Інший інгредієнт даного різновиду масок - діатоміт володіє омолоджують і живлять властивостями, впливаючи на глибокі шкірні шари.

При з'єднанні з водою альгінат натрію перетворюється в гель, збагачений корисними для шкіри обличчя речовинами. Завдяки гелеобразной структурі полегшується проникнення активних сполук в шкірні покриви, де вони ведуть свою копітку роботу, повертаючи особі молодість і привабливість.

Зрозуміло, що найбільш ефективно косметичні маски будуть діяти, якщо готувати, накладати і знімати їх буде фахівець в умовах центру, де для цього є все необхідне.

Ефект використання масок для обличчя в центрі

Чим відрізняється застосування масок для обличчя в центрі від домашнього використання? У центрі застосовуються виключно професійні косметичні засоби, що представляють собою складну систему з багатьох компонентів, що дозволяє досягти бажаного ефекту швидше і надійніше.

Чималу роль відіграє і безпеку. У спеціалізованому центрі використовуються тільки сертифіковані засоби. Здійснюється перевірка на можливі алергічні реакції.

Використовуючи різноманітні маски для догляду за шкірою обличчя в столичному центрі Laser Health, ви допоможете їй зберегти здоров'я, молодість і красу. Тут доступні ціни на косметологічні процедури, які здійснюють висококваліфіковані досвідчені фахівці

.

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись