Лазерна епіляція рук

 

від 150 грн
 

Тривалість процедури: 10-40 хв

Рекомендована кількість процедур: 5-8

Відновлювальний період: немає

Устаткування: Lumenis Light Sheer DUET (США)

Ціни

Лазерна епіляція рук в Києві за допомогою Lumenis Light Sheer DUET


В основі роботи апаратів для епіляції лежить метод лазерної дії на меланін - колірний пігмент волоса. Меланін поглинає тепло, і при нагріванні його понад температури 40 °, руйнується і волосся, і волосяна цибулина. Одночасно знищуються і зародкові волосяні клітини, роблячи неможливим виникнення нового волоса.

Апарат Lumenis Light Sheer виробництва США - діодний лазер з довжиною хвилі 810 нм і регульованою потужністю до 100 Дж. Такі характеристики дозволяють виробляти ефективну епіляцію волосся з глибоким заляганням волосяного мішечка незалежно від кольору шкіри. Сапфірове головка приладу охолоджує поверхню оброблюваної шкіри для запобігання больових відчуттів при спалахах, гарантуючи безпеку і безболісність процедури.

Підготовка та етапи лазерної епіляції рук в центрі Києва


процедура лазерной эпиляции рук

Щоб добитися хорошого результату, необхідно заздалегідь підготуватися. Для цього потрібно:

 • не засмагати протягом пару тижнів;
 • за пару днів до проведення сеансу слід відмовитися від косметичних засобів, до складу яких входить спирт;
 • за кілька годин до відвідування косметологічного кабінету, слід ретельно виголити епіліруемой зону за допомогою верстата;
 • відмовитися від прийому антибіотиків.
 • Є й інші особливості. Варто заздалегідь обговорити всі моменти зі своїм косметологом.

 

Між сеансами пацієнту необхідно дотримуватися кількох простих правил, які допоможуть зберегти шкіру здоровою:

 • 2 тижні після сеансу потрібно виключити прямий вплив ультрафіолету на шкіру: уникайте сонячного і штучного загару;
 • безпосередньо після проведення процедури шкіру не можна розпарювати. Тому утримайтеся від відвідування сауни, лазні та т.п .;
 • шугарінг, воскова епіляція та інші методи видалення рослинності, що травмують волосяний мішечок, потрібно виключити на весь період проведення терапії, починаючи з першого сеансу;
 • в перші 2 дні відмовтеся від спиртовмісних косметичних засобів;
 • пом'якшує шкірні покриви зволожуючим кремом.

Набридло ховати руки за довгими рукавами, адже відчуваєте дискомфорт через небажаного волосся в цій зоні? Тоді саме час попрощатися з комплексами і записатися на лазерну епіляцію Lumenis LightSheer DUET. Адже даний вид епіляції позбавить Вас від небажаного волосся назавжди!

Етапи проведення процедури лазерної епіляції рук:

 1. Перший етап перед процедурою - консультація і огляд Лікаря Дерматолога Косметолога. Лікар обов'язково консультує пацієнта, з'ясовує можливі протипоказання. Якщо протипоказання відсутні, доктор приступає до проведення процедури.
 2. Дезінфекція лазера. Стандартна насадка ЕТ - має вбудовану систему охолодження / дезінфекції + доктор обробляє головку лазера спеціальним дезрозчином безпосередньо перед процедурою. Під час лазерної епіляції з вакуумної насадкою HS - використовується одноразова стерильна насадка для кожного пацієнта.
 3. Доктор видає захисні окуляри пацієнту і виставляє настройки апарату, виходячи з фототипу, чутливості і особливостей шкіри пацієнта.
 4. Далі доктор обробляє зону епіляції дезинфікуючим засобом. Якщо в зоні проведення епіляції є родимки, доктор зафарбовує їх спеціальним захисним білим олівцем. Це робиться для того, щоб лазер немає впливав на пігмент меланіну, який присутній в родимці.
 5. За бажанням пацієнта, доктор додатково може нанести знеболюючий крем (анестезія оплачується окремо).
 6. Нанесення провідникового гелю для проведення процедури лазерної епіляції. Даний етап передбачений тільки для лазерної епіляції Lumenis LightSheer DUET (насадка ET). Вакуумна насадка HS не вимагає нанесення провідникового гелю.
 7. Безпосередньо процес лазерної епіляції зони рук. Процедура займає 15-20 хвилин (насадка ET), 10 хвилин (вакуумна насадка HS).
 8. Очищення шкіри від провідникового гелю (стандартна насадка ET).
 9. Заключний етап - нанесення заспокійливого крему (пантенола).

Лазерна епіляція рук Lumenis Light Sheer DUET вважається найбезпечнішою і сучасної лазерної епіляції. Також вона визнана золотим стандартом лазерної епіляції. Тому, якщо Ви правильно готуєте шкіру до процедури, дотримуєтеся всіх рекомендацій Лікаря в постпроцедурном догляді, то лазерна епіляція не викличе ніяких ускладнень.

Фахівці центру лазерної косметології LASER HEALTH допоможуть вам скласти індивідуальний курс терапії з урахуванням всіх параметрів і особливостей вашого організму, складуть оптимально зручний графік відвідування нашої клініки в Києві. Досить 5-8 обробок для того, щоб надовго закріпити ефект і волоски не відростало. Також ви можете пройти процедуру лазерної епіляції на Лівому березі.

Переваги лазерної епіляції рук


Руки - відкрита частина тіла, вони постійно контактують з предметами і людьми, тому будь-які недоліки на шкірі рук не тільки видно оточуючим, але і відчуваються на дотик. Небажані волосся на руках важливо видаляти так, щоб через кілька днів на шкірі не відчувалися гострі відростають волоски. Крім того, запалення, порізи та інші ушкодження шкіри, спровоковані голінням і іншими «дідівськими» методами, особливо неприємні на відкритих ділянках тіла.

зоны эпиляции на руках

Лазерна епіляція рук - це оптимальний спосіб видалення небажаного волосся завдяки наступним факторам:

 • процедура безболісна і не травматична для шкіри;
 • волосся видаляється назавжди, волосяна цибулина знищується;
 • колір шкіри або волосся не впливає на ефективність епіляції;
 • лазерна епіляція руки повністю не займе багато часу завдяки широкому діаметру плями маніпули апаратів - 1 см²
 • ніякого порушення звичного способу життя до і після сеансу;
 • в проміжках між сеансами шкіра рук не «колеться» відрослими кінчиками.

Ефективність лазерної епіляції рук в центрі Laser Health


Залежно від індивідуальних особливостей шкіри і організму в цілому кожен волосся має кілька стадій життєдіяльності: «сплячий» етап, зростання, спокій, атрофія.

Лазерна епіляція рук знищує тільки ті волосся, які знаходяться в стадії росту. Оскільки не всі волосся одночасно знаходяться в стадії росту, за один сеанс видалити всі неможливо. За період між сеансами проростають волосся з нових (раніше спали) фолікул. Час, коли прокинулися волосся вступають у фазу зростання - оптимальне для нового сеансу терапії. Тому час між сеансами становить 4 - 6 тижнів і призначається фахівцем індивідуально. При дотриманні правильного режиму терапії після закінчення курсу можна очікувати наступний результат:

 • повне видалення всіх видимих ​​волосся назавжди;
 • відсутність роздратування під час і після сеансів;
 • гладка шкіра без порізів, запалень і рубців.

Жінки, які боролися з небажаною рослинністю на тілі за допомогою бритви, воску, шугаринга і інших методів, заснованих на тому, що зрізає або висмикування волосся, знають: ефект від таких процедур носить тимчасовий характер, а наслідки дуже неприємні. У числі наслідків можна назвати такі явища, як:

 • врослі волоски;
 • роздратування;
 • запалення;
 • перетворення Пушкова волосся в стрижневі;
 • порізи та інші ушкодження шкіри.

Оскільки волосяні фолікули при таких методах епіляції не знищуються, волосся продовжують рости, причому навіть більш товсті і міцні, ніж були раніше.

При видаленні волосся методом лазерної епіляції рук або інших ділянок тіла такі проблеми не виникають, так як зростання припиняється, а волосяний мішечок атрофується.

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Протипоказання для лазерної епіляції рук


Деякі системні захворювання і стану організму є протипоказаннями для проведення процедур. Лазерна епіляція рук не проводиться при:

 • діабеті;
 • онкологічних захворюваннях;
 • гострих запальних захворюваннях;
 • непереносимості окремих косметичних засобів;
 • при наявності важкої форми варикозної хвороби;
 • ураженнях шкірного покриву інфекційного і неінфекційного характеру;
 • вагітності і лактації;
 • свіжому засмагу.

Чому потрібно зробити лазерну епіляцію рук в центрі Laser Health


 1. Процедуру лазерної епіляції рук проводять Лікарі Дерматологи-Косметологи.
 2. У нас представлено найновіше, сучасне і безпечне обладнання для лазерної епіляції.
 3. Для кожного пацієнта доктор підбирає індивідуальні настройки лазера, що дозволяє домогтися максимального ефекту.
 4. Працюємо виключно на результат, чи не економлячи імпульси під час процедури.
 5. Гарантований результат навіть після перших процедур.

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Відчуття будуть залежати від Вашої індивідуальної чутливості. Пацієнти описують свої відчуття словами від "нічого не відчуваю", "звичайний дискомфорт" до "легкого короткочасного поколювання". Але якщо Ви все-таки побоюєтеся болю, то лікар зробить знеболювання. (На оброблювану ділянку наноситься знеболюючий гель або спрей).

Задайте ваше запитання

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись