Акції

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +380 (63) 606 01 01

Вигідні знижки на лазерну епіляцію в Києві від Laser Health

Ми прагнемо до того, щоб краса і ефективний догляд був доступний кожному нашому клієнту, тому наш центр систематично організовує різні акції, а також надає знижки на послуги в області косметології.

У центрі «LASERHEALTH» проводиться два види акцій:

 • постійні - діють на регулярній основі незалежно від пори року (бонуси для іменинників, знижки новим клієнтам і т.д.),
 • сезонні - це можуть бути гарячі літні пропозиції, осінні і новорічні знижки.

Якщо по відношенню до однієї послуги діє кілька знижок (наприклад, сезонна + бонус для нового клієнта), то вони не підсумовуються. При цьому вибирається більша з них.

В даний час в центрах «LASER HEALTH» діють наступні акції:

1. Бонуси для нових відвідувачів - клієнти, вперше звернулися в наш центр, мають можливість пройти процедуру лазерної епіляції на апараті Lumenis LightSheer DUET (насадка ET) з 20% знижкою. При другому відвідуванні з 10%.

2. Акція «Курсом Дешевше» на чищення, пілінги, мезотерапію, біоревіталізація або процедури лазерної косметології Lumenis M22 - в рамках такої програми клієнти можуть отримати знижку до 10%. Для цього потрібно замовити наперед від 3-х до 7-ми процедур, наприклад:

 • 3 процедури - 5%
 • 5 процедур - 7%
 • 7 процедур - 10%

3. Подарунок на день народження - якщо в день звернення в наш центр у клієнта день народження, то він також може розраховувати на зниження вартості будь-яких процедур на 10%. В якості підтвердження потрібно буде показати свій паспорт.

4. Знижка 10% на лазерну епіляцію на апараті Lumenis Duet з ВАКУУМНОЮ насадкою - ви зможете її отримати, якщо запишіться від 5-ти процедур однієї або декількох зон;

5. Акція «Селфі в Лазер Хелс» - є можливість заощадити 5% від вартості послуги за Селфі. Для участі в такій акції потрібно виконати наступні умови:

 • зробити Селфі в нашому центрі,
 • розмістити фотографію в Instagram,
 • додати відгук про роботу нашого центру,
 • відзначити сторінку центру @laser_health_kiev;
 • показати публікацію адміністратору.

6. Акція «Залиш відгук в Google» - отримай за вибором 5% знижки на будь-яку процедуру центру або 10% знижки на лазерну шліфовку СО2 за технологією Coolaser і Лазерну шліфовку на апараті Lumenis ReserFX.

7. Акція «Курсом Дешевше» на лазерну епіляцію в Києві - в рамках такої програми клієнти можуть зробити епіляцію волосся на апараті Lumenis LightSheer DUET (насадка ЕТ) за зниженою вартістю (до 25%). Для цього потрібно замовити наперед від 2-х до 10-ти процедур, наприклад:

 • 3 процедури -10%
 • 5 процедур -15%
 • 7 процедур -20%
 • 10 процедур -25%

Про дію тих чи інших акцій додатково уточнюйте у нашого менеджера.

Економте з акціями на лазерну епіляцію в Києві від нашого центру

Клієнти центру переконуються, що ціна лазерну епіляцію в Києві або будь-яку іншу процедуру абсолютно доступна. Вибравши з каталогу цікаву для процедуру і отримавши на неї хорошу знижку, переконайтеся в правильності вибору «Laser Health». Більш детально дізнатися про акції можна у менеджера центру.

На сьогоднішній день епіляцію проводять декількома методами, наприклад, шляхом впливу електричного заряду або світлового імпульсу. Спираючись на кількість позитивних відгуків клієнтів можна зробити висновок, що з усуненням волосся різної щільності і кольору, ефективніше справляється лазер. Дана методика активно набирає популярність не тільки у жінок, але і у представників сильної статі. Кожна процедура має протипоказання, тому перш ніж почати діяти, Ви отримаєте консультацію від спеціаліста нашого центру.

Центр лазерної епіляції «Laser Health» застосовує сучасні технології з видалення небажаного росту волосся на тілі й обличчі. Найдієвішим рішенням на сьогодні, є метод використання діодним лазерної епіляції. Він гарантує ідеальний результат і гладку шкіру на тривалий час.

«Laser Health» за допомогою багатофункціонального медичного обладнання LUMENIS Light Sheer впорається з роботою будь-якої складності. Це повністю безпечна і безболісна процедура, яка здійснюється в різні пори року і без обмежень. Всього кілька короткочасних сеансів назавжди позбавлять Вас від проблеми. При необхідності LUMENIS Light Sheer допомагає боротися з доброякісними пігментними плямами.

Якщо Ви бажаєте назавжди забути про зростання небажаних волосся, за допомогою лазерної епіляції знижки, звертайтеся в «Laser Health». Наша адреса: м Київ, вул. Хрещатик 44 або по вул. Антоновича 47. Записатися на прийом можна за номерами телефонів, зазначених на сайті. Завжди раді надати широкий вибір послуг і приємних акцій.

Заповніть форму та найближчим часом Вас набере адміністратор

ГОТОВІ ВІДПОВІДІТИ НА ВСІ ВАШІ ПИТАННЯ

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +380 (63) 606 01 01

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись