Омолодження області навколо очей

устранение мимических морщин

 

від 2400 грн

Тривалість процедури: 1 година

Рекомендована кількість процедур: індивідуально

Відновлювальний період: до 2-х тижнів

Ціни

 


Швидше за все старіє шкіра в зоні навколо очей і це - факт! На жаль, це не дивно, адже шкіра в цій зоні в 5-6 разів тонше і ніжніше, ніж на інших ділянках. Перший вікової удар ця чутлива зона приймає на себе:

 • шкіра стає тонкою;
 • втрачає свою пружність;
 • з'являються темні кола під очима;
 • утворюються зморшки;
 • з'являється нависання верхньої повіки;
 • утворюються мішки та набряки під очима.

Але ці перераховані вище проблеми можна запобігати і сміливо з ними боротися. У нашому Центрі представлені найкращі процедури з доведеною ефективністю!

Протипоказання до проведення омолоджуючу процедур в зоні навколо очей:

 • Вік пацієнта до 18 років;
 • Вагітність;
 • Годування грудьми;
 • Алергія, гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату;
 • Онкологічне захворювання;
 • Аутоімунні хвороби;
 • Проблеми зі згортанням крові;
 • Лихоманка;
 • Хронічна ниркова недостатність;
 • Загострення хронічних захворювань;
 • Запалення шкірного покриву в зоні навколо очей.

Процедури, які направлені на омолодження і поліпшення шкіри в зоні навколо очей


БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

Сучасна ін'єкційна методика, яка спрямована на введення гіалуронової кислоти в зону навколо очей. Біоревіталізація активізує процеси омолодження і провокує організм більш інтенсивно виробляти власний колаген. Завдяки биоревитализации нормалізується обмінні процеси і водний баланс в зоні навколо очей, забезпечується приплив кисню, в результаті чого шкіра навколо очей стає світліше, молодше, набуває пружність і еластичність. Для ярковираженного і стійкого результату, процедура проводиться курсом. Рекомендований курс процедур призначає Лікар Дерматолог - Косметолог після очної консультації та огляду виходячи зі стану і особливостей шкіри навколо очей пацієнта. В середньому, курс становить 3-7 процедур.

МЕЗОТЕРАПІЯ

Процедура полягає у відання спеціально розроблених вітамінних комплексів (мезококтейль) в зону навколо очей. Залежно від типу шкіри, віку, особливостей пацієнта, лікар підбирає необхідний мезококтейль і призначає курс процедур. При введенні призначеного препарату, шкіра починає активно реагувати: запускається процес синтезу колагену і еластину. Завдяки чому шкіра стає щільніше і більш пружною. Також такий вітамінний комплекс перешкоджає старінню шкіри. Рекомендований курс процедур призначає Лікар Дерматолог - Косметолог після очної консультації та огляду виходячи зі стану і особливостей шкіри навколо очей пацієнта. В середньому, курс становить 3-10 процедур.


Препарати, які ми використовуємо для мезотерапії і биоревитализации в зоні навколо очей


У нашому Центрі представлені найсучасніші та ефективні ін'єкційні препарати, саме ці препарати використовуються в кращих клініках Америки і Європи і визнані Лікарями Косметологами у всьому світі:

 • Dermaheal Dark Circle Circle Solution - препарат спеціально розроблений для ліквідації темних кіл під очима, відновлення пружності периорбитальной зони. Мезококтейль помітно освітлює шкірний покрив навколо очей, надовго позбавляє від «ефекту панди».
 • Hyalual 1,1% - препарат розроблений для комплексного омолодження шкіри навколо очей. Препарат здатний освітлити шкіру на кілька тонів в зоні навколо очей, прибрати втому, розгладити дрібні зморшки.
 • Rejuran I - гучна новинка в області косметології. Це інноваційний препарат, який розроблений для тотального омолодження і поліпшення стану шкіри навколо очей: освітлює шкіру навколо очей, зволожує шкіру, ущільнює шкіру і зменшує синяву під очима, прибирає набряки, розгладжує зморшки і «гусячі лапки».
 • MesoEye C71 - інноваційний біоревіталізант і ефективна альтернатива хірургічної блефаропластиці. Цей препарат подарує Вам сяючу красу Вашим очам без синців і зморшок.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА НОСОСЛІЗНОЇ БОРОЗДИ

Заповнення Носослізний борозни Філер на основі гіалуронової кислоти. В ході процедури Лікар Дерматолог-Косметолог вводить в область Носослізний борозни філери - щільні препарат, що містять в своєму складі гіалуронову кілота. Філер вирівнює рельєф шкіри в зоні навколо очей, а гіалуронова кислота зволожує шкіру і стимулює в ній регенераційні процеси, що відновлює ресурси клітин. В результаті такого впливу, шкіра в зоні навколо очей красива, натягнута, молода і без синців. Процедура проводиться одноразово, а ефект зберігається до 1,5-2 років.
 

Для проведения процедуры используем швейцарский препарат Teosyal Redensity ІІ. Это препарат, который специально разработан для проведения контурной пластики в периорбитальной зоне и является самым безопасным на данный момент. 

Тщательно очищенная от примесей белка, BDDE, бактериального эндотоксина гиалуроновая кислота неживотного происхождения не вызывает аллергических реакций, подходит для пациентов с чувствительной кожей. После контурной пластики данным препаратом борозды становятся менее выраженными, морщины разглаживаются, темные круги осветляются, лицо выглядит отдохнувшим и помолодевшим.

МІКРОІГОЛЬЧАТИЙ RF ЛІФТНГ VIVACE AESTHETICS BIOMEDICAL (США)

Мікроігольчатий RF ліфтинг - процедура майбутнього, яка зупинить час і продовжить молодість зоні навколо очей.

Унікальна технологія поєднує в собі RF з ефектом мікронідлінга, що дозволяє домагатися максимального результату. Насадка апарату обладнана безліччю мікроіголок, які проникають в шкіру і впливають на дерму, де відбувається синтез колагену і еластину.

Крім того, під впливом радіочастотної енергії сполучні волокна нагріваються і ущільнюються, набуваючи початкову структуру і забезпечуючи підтяжку шкіри. Контрольоване пошкодження шкіри призводить до запуску природних механізмів відновлення, на яких і базується принцип оновлення та реструктуризації шкіри. Зона навколо очей ставати молодий, натягнутою, сяючою без синячков і зморшок.

ЛАЗЕРНА ШЛІФОВКА СО2 ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ СООLASER. БЕЗОПЕРАЦІЙНА БЛЕФОРОПЛАСТИКА

Лазерная шлифовка СО2 одна из немногих процедур, которая впечатляет своей эффективностью и ВАУ результатами. Лазерная шлифовка - это целенаправленное воздействие лучом на ткани, в результате чего испаряется верхний слой дермы. При лазерной шлифовке удаляются (испаряются) микроучастки старой кожи с последующим образованием молодой и сияющей. Такая методика стимулирует выработку коллагена. Вновь образованный коллагено-эластиновый каркас придаёт коже плотность и упругость. СО2 шлифовка - это мощный лазер, который проникает в кожу и идеально справляется с различными проблемами в зоне вокруг глаз: подтягивает кожу, разглаживает морщинки, обеспечивает лифтинг эффект, уплотняет и омолаживает кожу.

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись