Контурна пластика

 

від 4500 грн

Тривалість процедури: від 60 хв

Ціни

 


 

Кожна жінка прагне до краси і молодості, але не всі готові до радикальних заходів у вигляді хірургічного втручання. На сьогоднішній день в світі косметології багато сучасних процедур, які дозволяють виглядати красиво, докладаючи мінімум зусиль. Контурна пластика якраз одна з таких - безпечна і ефективна, тому дуже цінується клієнтками. 


Особливості процедури контурної пластики


У роботі використовуються тільки якісні препарати від перевірених виробників-німецького, американського, французького виробництва. Контурну пластику губ дозволить змінити не тільки форму, а й обсяг губ. Хоч процедура вважається простий і безпечної, до неї все одно доведеться підготуватися. Вона малоінвазивна і абсолютно не вимагає перебування в клініці.

Спочатку варто проконсультуватися з досвідченим косметологом, який оцінить всі протипоказання, стан шкіри і підбере засіб з урахуванням віку пацієнта. У центрі працюють тільки кваліфіковані майстри, які обов'язково уточнять наявність алергії на лідокаїн, що входить до складу препарату.


На який результат варто розраховувати?


Основна речовина кожного препарату - гіалуронова кислота, яка вводиться ін'єкціями на певну глибину. Такий полісахарид вже міститься в нашій шкірі. Матеріал розщеплюється і стимулює вироблення кислот та інших сполук.

Тільки грамотно проведена процедура дозволяє гарантувати ефективність:

 • Усуне асиметрію.
 • Прибере наслідки пластичних операцій на обличчі.
 • Збільшить обсяг губ.
 • Усуне слізну борозну.
 • При неправильній будові щелепи вирівняє запалі губи.
 • Усуне «кісетні» зморшки.
 • Прибере мішки під очима.
 • Скоректує контури особи, скул.
 • Заповнить глибокі зморшки.
 • Заповнить м'які тканини в області підборіддя.

Під бажаний результат підбирається відповідний філлер. Відразу ж після введення ін'єкції не варто наносити на губи ніяких косметичних засобів, заборонено відвідувати сауни, пити гаряче і курити сигарети. Ефекту вистачає на 9-15 місяців, що залежить від обраного філлера, а ось сама процедура займе всього 60 хвилин.

Наскільки б потужним і якісним не був біокоректор, вся процедура проходить під контролем досвідченого фахівця, який дасть свої рекомендації по догляду за обробленої областю. Зробивши контурну пластику обличчя або губ, ви не розчаруєтеся, процедура повністю виправдає очікування, ціна на неї доступна багатьом.

 

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Робити об'ємне моделювання вилиць доцільно з 25 років або з появою вікових дефектів, які не можна виправити косметологічними засобами – кремами, сироватками та ін.

При використанні сучасних препаратів видимих слідів немає.

Контурна пластика вилиць проводиться при:

 • вираженому птозі щік;
 • неправильному або «попливли» овалі особи;
 • запалих щоках;
 • вираженої носослезной борозні;
 • невиразній формі вилиць.

Причиною перелічених вище естетичних проблем є зменшення обсягу вилицевої кістки і подальша втрата пружності м'язів. Причому ці зміни не завжди вікові, вони можуть бути суто естетичного характеру.

Контурна пластика вилиць практично не вимагає реабілітаційного періоду. Невеликий набряк, як правило, помітний лише пацієнтові. Навколишні не тільки не звертають на набряклість уваги, а навпаки, роблять людині, що пройшла процедуру, компліменти, що він виглядає відпочившим або схудлим. Це досягається за рахунок підтяжки брилів і появи яскраво виражених вилиць, що створює акуратний овал обличчя.

Препарат на основі гіалуронової кислоти, який використовується при контурній пластиці, знаходиться в місцях ін'єкцій протягом 1-1,5 року. Але навіть після його розсмоктування пацієнт не втрачає своєї привабливості завдяки відновленню опорної функції шкіри. Гіалуронова кислота відновлює всі волокна та проміжну речовину дерми – безструктурну рідину, в яку занурені клітинні та волокнисті елементи шкіри.

Задайте ваше запитання

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись