Лазерна епіляція LUMENIS Light Sheer

Лазерна епіляція LUMENIS Light Sheer DUET в Києві - процедура в центрі Laser Health з використанням сучасних технологій для видалення небажаного волосся. Доданий лазер застосовується для перманентного видалення волосся всіх типів і видалення врослого волосків. Цей метод забезпечує ідеально гладку шкіру, а приголомшливий результат буде радувати дуже тривалий час.

 • Консультація - безкоштовна.
 • Знеболення для Lumenis ET оплачується окремо, в залежності від обраної зони.
 • Час вказано з урахуванням консультації.

У центрі Laser Health кваліфіковані фахівці проведуть процедуру в будь-якій зоні безпечно і швидко:

зоны для лазерной эпиляции Lumenis Light Sheer

Переваги лазерної епіляції на апараті LUMENIS Light Sheer DUET

У центрі Laser Health проводять лазерну епіляцію на апараті LUMENIS Light Sheer DUET. Серед його переваг:

 • Процедура є абсолютно безболісною, завдяки HIT-технології. Тому, немає потреби в анестезії.
 • Безпека - повна відсутність ризиків отримати опіки.
 • Використання хвилі довжиною 805 нм. Це вважається «золотим стандартом» діодних лазерів.
 • Короткий час процедури. Це досягається за допомогою технології High Speed.
 • Процедуру можна робити в будь-який сезон. З цього приводу немає ніяких обмежень.
 • Для повного припинення росту волосся потрібно максимум 6 процедур.
 • Завдяки технології Chill Tip відбувається контактне охолодження, яке забезпечує відсутність будь-яких неприємних відчуттів.
 • Ніяких обмежень по фото типу шкіри.
 • Просте позбавлення від врослого волосків.

За допомогою LUMENIS Light Sheer DUET можна вилікувати поверхневі доброякісні пігментні плями невеликих розмірів, а також васкулярній розлади.

Як проходить лазерна епіляція LUMENIS Light Sheer DUET в центрі Laser Health?

За день до процедури необхідно збрити волосся. Категорично не можна застосовувати будь-які косметичні засоби. В іншому випадку, виникає можливість отримати опік. У разі якщо шкіра дуже чутлива, краще буде нанести спеціальне знеболюючий засіб перед процедурою.

Кожна ділянка шкіри обробляється не поспішаючи і послідовно. При цьому може виникнути характерний запах паленого волосся. Лазер руйнує волосся, а потім проникає в фолікул. Спочатку волосся значно рідшають, а потім зовсім зникають.

Після процедури лазерної епіляції LUMENIS Light Sheer DUET на шкіру наноситься спеціальний засіб для відновлення дерми. Перший час протипоказано користуватися мочалкою, приймати гарячий душ, ходити в лазню або сауну, засмагати на сонці, відвідувати солярій і носити облягаючі речі.

Процедура повторюється через певний час до повного зникнення волосся. При цьому, в перервах не можна застосовувати вищипування або звичайну епіляцію. Можна використовувати бритву або депіляційні креми.

Ефективність лазерної епіляції LUMENIS Light Sheer DUET

Після закінчення всіх процедур лазерної епіляції LUMENIS Light Sheer DUET результат буде помічений відразу ж, і протримається кілька років. Темп росту волосся і густота дуже сильно уповільнюються, завдяки чому і зберігається приголомшливий результат.

За останні кілька років ця процедура набрала неймовірної популярності, як серед жінок, так і серед чоловіків. Якщо ви мрієте забути про мало не щоденної проблемної процедурі позбавлення від небажаного волосся, а також роздратування після гоління, скористайтеся лазерної епіляції

LUMENIS Light Sheer DUET і насолоджуйтеся результатом!

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Відчуття будуть залежати від Вашої індивідуальної чутливості. Пацієнти описують свої відчуття словами від "нічого не відчуваю", "звичайний дискомфорт" до "легкого короткочасного поколювання". Але якщо Ви все-таки побоюєтеся болю, то лікар зробить знеболювання. (На оброблювану ділянку наноситься знеболюючий гель або спрей).

Лазер впливає тільки на ті волосся, які знаходяться в активній фазі росту (анагене) і містять максимальну кількість меланіну). Таких волосся на тілі близько 30%, частина з них буде видалена. За одну процедуру лазер знищує тільки частина волосся, що знаходяться в активній фазі. Волосся, що знаходяться в неактивних фазах (катагене, телогеном) до часу наступної процедури «прокинуться» і так само будуть частково вилучені. Таким чином, поступово (за 8-10 сеансів) шкіра стане гладкою.

Лазерна епіляція є цілком безпечною процедурою, що не порушує цілісності шкіри. Опіки можуть з'явитися, якщо Ви не дотримуєтеся рекомендацій фахівців. Не можна робити процедуру на засмаглу шкіру, засмагати після процедури (не менш тижні), користуватися косметичними засобами, що містять спирт, не можна розпарювати зону, в якій була проведена лазерна епіляція. Обов'язково користуватися Пантенолом або Бепантеном (протягом 3-х днів після процедури).

Це загальні протипоказання до проведення фізіотерапевтичних процедур, вагітність і годування груддю, тяжкі захворювань в стадії декомпенсації, запальні процеси в місцях передбачуваної обробки. Для того, щоб оцінити чи є які-небудь обмеження саме для вас - раджу звернутися в лікаря.

Звичайно так! Не вірте нікому, що влітку дану процедуру проводити небезпечно. Головне дотримуватися простих правил: приходити на процедуру за 2 тижні до планованого засмаги, а також через 2 тижні після прийняття сонячних ванн.

Лазерна епіляція ніг - найбільш ефективний метод лікування врослого волосся, вже за кілька процедур дозволяє кардинально змінити стан і зовнішній вигляд пацієнта. Лазерна епіляція також високоефективна у пацієнтів страждають роздратуванням шкіри після будь-яких впливів.

Як правило, після процедури може спостерігатися почервоніння шкіри, яке триває 1-4 дня. У рідкісних випадках з'являються мікро опіки які зникають протягом 1-2 тижнів. Тоді ми рекомендуємо наносити на шкіру крем Бепантен.

Можна видаляти волосся на родимці, якщо родимка до видалення волосся була перевірена у фахівців. В іншому випадку великі і виступаючі освіти на шкірі не можна піддавати лазерного впливу. Якщо ви робите епіляцію на тілі, і в зоні впливу зустрічається велика родимка, майстер повинен її обійти, заклеїти або зафарбувати, щоб промінь лазера не потрапив на родимку. Дрібні плоскі родимки коричневого кольору, якими часто всіяне тіло людини, можна не зафарбовувати. Дуже темні точки, що містять багато меланіну, бажано не піддавати лазерному впливу через можливі больових відчуттів.

Задайте ваше запитання

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись