Ін'єкції краси в Києві

инъекции красоты на м. Хрещатик, LASER HEALTH

 

від 55 грн/одиниця

Тривалість процедури: від 30 хв

Рекомендована кількість процедур:

підбирається індивідуально

Ціни

Омолоджуючі ін'єкції в центрі Laser Health

Використовується препарат, запатентований і випускається компанією IPSEN-Франція. У центрі LASER HEALTH на метро Театральна омолоджуючі ін'єкції абсолютно безпечні, так як раннє використовувався в неврології для лікування дорослих і дітей старше 2-х років!

Нейромодулятора, такі як, зменшують появу зморшок, блокуючи передачу нервових імпульсів, сприяє розслабленню м'язових волокон, послаблюючи і обмежуючи рух м'язів.

Лікар вводить невелику кількість речовини відразу в Вашу м'яз. У міру того, як Ваші м'язи блокуються, шкіра і зморшки розгладжуються, таким чином зникають зморшки. Зменшення руху м'язів і міміки означає запобігання утворенню або поглиблення зморшок, які викликані повторюваними рухами з плином часу, а також спадковістю і старінням.

Зони для французьких ін'єкцій краси

Виділяються різні зони, для яких проводяться французькі ін'єкції краси на метро Осокорки в центрі Laser Health.

1.Горизонтальні зморшки чола, міжбрів'я

До и После уколов красоты, центр Laser Health, Киев

Ін'єкції дуже ефективні для лікування зморшок. Зморшки, які з'являються між бровами і лобі після багатьох років активної міміки - це дуже поширена проблема для більшості людей, і в кінцевому підсумку зморшки створюють постійно сердитий вираз обличчя. Шляхом введення в зону обробки, м'язи відповідальні за дану зону ослаблені, таким чином зморшки розгладжуються і створюється більш свіжий і добрий погляд.

2. Підняття брів

До и после омолаживающих инъекций красоты

Для багатьох жінок краса починається з виразного і відкритого погляду. Велике значення мають брови: їх місце розташування і форма здатні кардинально змінити не тільки погляд, але і все обличчя в цілому. З віком, коли під «вантажем» зморшок і загального старіння шкіри брови опускаються вниз, вираз обличчя стає втомленим і похмурим. Створюється враження, що жінка вічно незадоволена чимось, постійно ходить похмура.

Ефект ліфтингу брів можна досягти шляхом розпрямлення зморшок в області чола. Коли відбувається блокування нервово-м'язових імпульсів до головному м'язу чола, у відповідь на це бічні м'язові волокна приходять в тонус, в результаті чого область брів піднімається вгору.

3. Область носа

Найчастіше для усунення вікових змін в зоні носогубного трикутника косметологи використовують ін'єкції філерів. Однак повністю усунути «складки скорботи» допомагає саме блокуючий мімічні зморшки препарат.

4. Гусячі лапки

омоложивающие инъекции для зоны вокруг глаз

Ці зморшки з'являються в куточках очей, і найбільш помітні, коли Ви посміхаєтеся або щурітесь. Роки цих повторюваних рухів м'язів викликають складки, які згодом стають більш помітними. Ін'єкція може поліпшити зовнішній вигляд цих зморшок, розслабляючи тільки м'язи, відповідальні за проблему.

6. Куточки губ

Поширена проблема - опущені куточки губ. Іноді така «сумна» форма рота є вродженою, але частіше куточки опускаються з віком, що обумовлено зниженням тургору шкіри, ослабленням кругових м'язів рота і гравітаційним птозом. Також наші фахівці можуть провести процедуру зі збільшення губ.

7. Підобріддя

Ін'єкції в нижню третину особи користуються великою популярністю у жінок, адже з їх допомогою можна виглядати набагато молодше. Але до процедури допускаються пацієнтки тільки з наступними показаннями: обвисання нижньої третини особи, легкої непропорційністю овалу обличчя, гипертонусом м'язів, наявністю вікових чи мімічних зморшок.

8. Шия

уколы красоты для шеи в Киеве

Ін'єкції препаратом згладжують, роблять менш помітними горизонтальні і вертикальні складки на шиї, значно зменшують вікові вертикальні зморшки і виразність кільцеподібних зморшок на шиї, забезпечуючи гладку шию без виражених складок і зморшок.

Особливості процедури уколів краси в центрі Києва

Час проведення процедури:

Сама процедура займає лічені хвилини. Велика частина часу, проведеного в кабінеті лікаря, включає в себе підготовку до процедури.

Скільки одиниць препарату необхідно?

Кількість одиниць підбирається індивідуально на очній консультації з Лікарем і залежить від особливостей структури особи, причин корекції, глибини зморшок, сили м'язів і міміки, вираженості гіперфункції м'язів, віку.

Коли буде помітний результат і як довго протримається ефект?

Блокування м'язів відбувається не відразу, а на 2-3 день, але остаточне дію препарату настає на 10-14 день. Дія уколів краси зберігається в середньому від 4 до 8 місяців і залежить від метаболізму людини і індивідуальної реакції організму. Поступово дія препарату слабшає, він руйнується і повністю виводиться з тканин.

Після ін'єкції заборонено:

 • Дві доби терти місце уколу і масажувати;
 • Займати горизонтальне положення протягом 4 годин;
 • Два тижні відвідувати лазні, сауни, солярії і пляж;
 • Три доби не можна займатися роботою, пов'язаною з похилим положенням (мити підлогу і т.д.);
 • Чи не пити антибіотики і алкоголь мінімум дві доби і після.

Протипоказання до процедури:

 • вагітність і лактація;
 • стан лихоманки;
 • наявність злоякісних новоутворень;
 • м'язова слабкість (міанестезія)
 • епілептичні припадки;
 • індивідуальна непереносимість компонентів препарату;
 • загострення будь-якого хронічного захворювання;
 • шкірні висипання або запалення в оброблюваної зоні.

У центрі LASER HEALTH для омолодження також пропонується процедура плазмоліфтінгу та фотоомолодження за допомогою Lumenis M22.

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись