Лазерне видалення рубців і шрамів

лазерное удаление рубцов и шрамов в Киеве

від 450 грн

Тривалість процедури: 20-60 хв

Рекомендована кількість процедур: курс з 2-4 процедур

Відновлювальний період: 14 днів

За технологією Coolaser ™ СО2

Ціни

 


До и После удаления шрама на лице

У нашому Центрі лазерної косметології використовують тільки передові світові технології, які реально працюють і результат не змусить себе чекати.

Лазерне фракційне видалення рубців, шрамів, розтяжок, стрий проводиться на СО2 лазері (США). Це один з найбільш ефективних апаратів, який використовують кращі клініки Америки, Німеччини, Франції.

СО2 лазер - це потужний лазер, який проникає глибоко в шкіру і ідеально справляється з видаленням товстих і глибоких шрамів.

Як працює видалення рубців лазером СО2 (США)?

удаление рубца на шее лазером

Лазерний промінь впливає на колаген в шкірі, стимулює його, сприяє збільшенню вироблення колагену, таким чином, рубець "заповнюється" новим колагеном, поліпшується еластичність шкіри в пошкодженій області, шрам розгладжується, коригується його колір. Лазер, впливає на пігмент меланіну шкіри і гемоглобін в малих кровоносних судинах, дозволяючи рубцю швидше ставати менш помітним.

Фракційний лазер CO2 є лідером за фракційним оновленню шкіри, т. Е. Розгладжує поверхню шкіри, формуючи нові здорові клітини. Також він ідеально підходить для шрамів які сформувалися після вугрової хвороби (постакне).

Як проходить лазерне шліфування шрамів в Києві в центрі Laser Health?

Лазерна шліфовка шрамів в Києві - це досить комфортна і досить терпима. Більшість клієнтів обходяться без застосування місцевої анестезії. Якщо ж пацієнт буде відчувати дискомфорт - йому завдадуть анестезію на оброблювану зону для максимального комфорту.

Кількість процедур залежить від певного рубця, часу його утворення та характеристик. Лікар дасть Вам рада і порекомендує оптимальний метод лікування. 2-5 процедури необхідні для корекції рубця. Вони повинні виконуватися кожні 1 1,5 місяців. Для корекції кольору досить 1-2 процедур.

Протипоказання для лазерного видалення рубців

Протипоказання до процедури лазерного видалення рубців наступні:

  • гострі запалення на шкірі в місцях обробки;
  • схильність до надмірного рубцювання шкіри;
  • вагітність, лактація;
  • прояв герпесу в місцях обробки;
  • злоякісні новоутворення шкіри в місцях обробки.

Результат після видалення шрамів лазером в Києві

Досягнуті результати незворотні, шрами і рубці видаляються лазером назавжди, процедури повторювати не доводиться!

Професійні лікарі в дерматології Центру «Laser Health», порекомендують метод лікування, або комбінацію процедур для досягнення найбільш ефективного результату під час безкоштовної консультації перед процедурою, таким чином, Ви можете бути впевнені, що найбільш ефективний метод лікування рубців буде.

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись