Ліполітики / Мезотерапія тіла

 

від 1350 грн

Тривалість процедури: від 30 хв

Ціни

 

 

 

Ліполітики для схуднення - то, що дозволить змінитися до невпізнання

Виснажливі дієти і заняття спортом - найефективніші методи, які допомагають впоратися із зайвою вагою. Далеко не завжди є час, сили і можливості використовувати саме ці процедури для відновлення ідеальних форм. У деяких випадках необхідно привести в форму окрему ділянку тіла або особи.

Ліполітікі - з користю для обличчя

Ліполітікі - препарати з натуральним складом, які трансформують жирові відкладення в кислоти. Ці речовини допомагають поліпшити кровообіг, сприяють активному розщепленню жирів, беруть участь у виведенні продуктів розпаду з організму і впливають на обмін речовин в серединних і глибоких шарах дерми.

Ліполітікі для особи, будучи сучасним косметологічним засобом, допомагають позбутися від холестеринових відкладень на століттях, прибирають малярський мішок, носогубні складки, друге підборіддя і дають можливості підкоригувати контури особи в необхідному напрямку. Сучасні ін'єкційні і безін'єкційна методики дозволяють поліпшити стан шкіри в зоні декольте.

За допомогою схуднення або занять спортом домогтися таких результатів досить складно. У той час, як ліполітікі допомагають позбутися від зайвих сантиметрів на будь-яких ділянках шкіри.

Ліполітики - для ідеальної фігури

Збалансований склад вітамінізованих коктейлів дозволяє застосовувати ліполітікі для схуднення в області стегон або сідниць. Використання натуральних ферментів дозволяє відкоригувати не тільки виступаючі боки, але і привести в порядок обвислі шкіру живота або рук.

Залежно від складності ситуації можуть застосовуватися ліполітікі в живіт:

  • Прямої дії з комбінованим складом, необхідні для серйозного коригування проблемних зон;
  • Непрямої дії на основі рослинних компонентів, які допоможуть в разі незначної набирання ваги;
  • Комбінованого спектра дії, що застосовуються для закріплення ідеальних форм.

Краща альтернатива хірургічному втручанню

Мезотерапія тіла - дієвий спосіб для схуднення, який довів свою ефективність в боротьбі з в'ялістю, розтяжками і рубцями. Застосування натуральних ферментів дозволить не навантажувати організм фізичними навантаженнями.

Повноцінне збалансоване харчування дозволить надалі підтримувати ідеальний стан організму. Для активізації процесу розпаду жирів і запобігання появи ускладнень рекомендується рясне пиття.

Консультації з лікарем і детальне обстеження дозволить визначити оптимальний курс терапії з прийнятним рівнем цін, що не вимагає тривалого відновлення і ефектним результатом.

 

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись