Усунення темних кіл під очима

 

від 2100 грн 

Тривалість процедури: 30-60 хвилин.
Рекомендований курс процедур: курс процедур призначає Лікар після очної консультації та огляду.
Відновлювальний період: в середньому 1-7 днів.

Ціни

 

 


У наших Центрах представлені найефектніші процедури для позбавлення від темних кіл і втомленого погляду.

Процедури, які ефективно вирішують проблеми темних кіл:

 1. Мезотерапія в зоні навколо очей. Процедура полягає у відання вітамінних комплексів (мезококтейль) в проблемну зону (зону навколо очей). Залежно від типу шкіри, віку, причини виникнення синців, доктор підбирає необхідний препарат і призначає курс процедур. Дана процедура підходить, як жінкам, так і чоловікам різного віку і дає видимий і тривалий результат! При введенні мезококтейля, шкіра починає активно реагувати: запускається процес синтезу колагену і еластину. Завдяки чому шкіра стають щільніше і більш пружною. Також такий вітамінний комплекс перешкоджає старінню шкіри навколо очей і продовжує її молодість. Залежно від складу і кількості ін'єкцій, ефект може тривати від 6 місяців до 1-2 років.
 2. Біоревіталізація. Високоефективна ін'єкційна процедура, яка спрямована на введення гіалуронової кислоти в зону навколо очей. Біоревіталізація позитивно впливає на стан шкіри навколо очей і змушує організм більш інтенсивно виробляти власний колаген. Завдяки биоревитализации нормалізується водний баланс, обмінні процеси, забезпечується приплив кисню, шкіра навколо очей стає світліше, молодше, набуває пружність і еластичність. Дана процедура проводиться курсом, рекомендований курс процедур призначає Лікар після очної консультації та огляду виходячи зі стану і особливостей шкіри навколо очей пацієнта. В середньому, курс становить 3-7 процедур.
 3. Контурна пластика. Заповнення Носослізний борозни Філер на основі гіалуронової кислоти. В ході контурної пластики Лікар вводить в область Носослізний борозни філери - щільні препарати, що містять в своєму складі гіалуронову кислоту. Філер заповнює поглиблення і вирівнює рельєф шкіри в зоні навколо очей, а гіалуронова кислота зволожує шкіру і стимулює в ній регенераційні процеси, що відновлює ресурси клітин. В результаті такого впливу, шкіра в зоні навколо очей красива, натягнута, молода і без синців. В основному процедура проводиться одноразово, а ефект зберігається до 1,5-2 років.

Синці та темні кола під очима залишаться в минулому!

Замучили темні кола під очима і втомлений вигляд? Не шукайте консилер щільніше - позбудьтеся цієї проблеми раз і назавжди!

Причини виникнення темних кіл під очима.

 • Генетична схильність. Якщо проблема темних кіл у Вас з дитинства, то швидше за все вона є генетично обумовленою.
 • Вік. Шкіра навколо очей найтонша і чутлива і тому старіє вона, на жаль, раніше. З'являється синява під очима та інші вікові зміни у вигляді зморшок, пігментації і в'ялості шкіри.
 • Проблеми зі здоров'ям. Гормональні порушення, хвороба серця, нирок, шлунково-кишкові захворювання і тд. можуть бути причиною появи темних кіл.
 • Неправильний спосіб життя. Куріння, алкоголь, неправильне харчування - все це негативно позначається на стан шкіри, вона старіє і стає менш пружною, в наслідок чого, з'являються синці, шкіра в зоні навколо очей стає недоглянутою.
 • Недосипання і тривала робота за комп'ютером призводять до того, що кровопостачання посилюється, що є причиною до появи синців.
 • Схуднення. Естетичний дефект може з'явитися через різко скинутих кілограмів.

Разом з нами Ви можете бути впевнені в результаті на всі 100%, адже у нас:

 1. Процедуру проводять тільки Лікарі Дерматологи - Косметологи з величезним досвідом володіння ін'єкційних методик.
 2. Процедуру проводимо найсучаснішими і сертифікованими препаратами, які визнані у всьому світі.
 3. Є ліцензія МОЗ.
 4. Ми не працюємо за шаблонами, до кожного клієнта у нас індивідуальний підхід.
 5. Працюємо виключно на результат.
 6. Зручне розташування. Наші Центри косметології «Laser Health» знаходяться в місті Київ за адресами:
 • Метро Театральна, вул. Хрещатик 44
 • Метро Осокорки, вул. Княжий Затон 21
 • Метро Олімпійська, вул. Антоновича 47

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись