FAQ

Контурна пластика є привабливою і тим, що результат процедури можна оцінити відразу після її проведення. Однак не варто забувати, що перші дні може спостерігатися набряк та подразнення шкіри. Для оцінки остаточного результату слід почекати 1-2 дні – за цей час тканини адаптуються до введеного філера і його компоненти почнуть давати очікуваний ефект.

Попередньо слід відвідати косметолога, він надасть індивідуальні рекомендації для вас. Загальними рекомендаціями для більшості пацієнтів є:

за тиждень до процедури:

 • відмова від препаратів, що розріджують кров, це попередить поява набряків і синців.

за добу:

 • відмову від вживання алкоголю.
 • заборона відвідування лазні/сауни
 • заборона на теплові процедури у сфері особи,
 • відмова від інтенсивних тренувань.

Перша причина: природна реакція організму. Контурна пластика — ін'єкційна методика, а значить тканини реагуватимуть на укол як на мінімальну зовнішню дію. Прокол шкіри та введення філера призводить до підвищеного припливу кров'яних тілець до місця пошкодження та прискорення обміну речовин. Це викликає несильний набряк, який спадає за 1-2 дні. Друга причина – наявність гіалуронової кислоти у складі філера. Вона збільшує зволоженість тканин за рахунок притягування великої кількості молекул води, цією властивістю можна пояснити появу набряків.

Контурна пластика заснована на ефекті заповнення тканин, що втратили частину вологи через природні процеси старіння. Вона має чималу кількість позитивних ефектів. За рахунок гелевого складу відбувається зволоження шкіри, молекули води довше утримуються у міжклітинному просторі, надаючи тонусу. Гіалуронова кислота у складі філерів стимулює природні механізми оновлення клітин, активізує природне вироблення самим організмом волокон колагену та еластину. Філери додатково живлять шкіру необхідними речовинами, що мають сприятливі ефекти щодо епідермісу.

На думку фахівців, вікових обмежень щодо контурної пластики немає. Можна вводити філери в будь-якому віці, але техніки введення, тип та обсяг препаратів буде дещо різнитися.

Багато в чому болючість залежить від індивідуальної больової чутливості. Проколи шкіри та введення філерів проводять мікроголками, що мають дуже невелику товщину. Це знижує болючість процедури. Крім того, в особливо чутливих зонах (губи, шкіра навколо очей) застосовують різноманітні методи місцевої анестезії (знеболювання).

У центрі «Laser Health» працюють тільки висококваліфіковані фахівці – Лікарі з вищою медичною освітою та величезним досвідом роботи, які суворо дотримуються умов успішної маніпуляції: застосовують виключно сертифіковані філери, суворо дотримуються правил асептики та антисептики, що дозволяє звести всі ризики до мінімуму.

Введення філера може супроводжуватися деякими ускладненнями:

 • розвиток запалення, виникнення гнійних нориць через занесення інфекції у тканини губ;
 • поява нерівностей на губах через нерівномірне введення філера;
 • оніміння губ через пошкодження нервових закінчень;
 • порушення міміки або асиметрія губ унаслідок травмування нервового стовбура;
 • утворення рубців у місцях ін'єкцій.

Ризики при контурній пластиці губ обумовлені ігноруванням наявних протипоказань, недостатньою стерильністю при проведенні маніпуляції, використанням неякісних препаратів та/або недостатньою кваліфікацією косметолога.

Результат зберігається від 6 до 18 місяців, тривалість ефекту впливає щільність препарату, і навіть індивідуальні особливості організму. При необхідності після розсмоктування філера процедуру можна проводити повторно.

Найкращими філерами вважаються препарати гіалуронової кислоти, що входить до складу сполучної тканини. У нас в Центрі контурна пластика губ філерами проводиться надійними препаратами:

 • Allergan Juvederm (США);
 • Stylage (Франція);
 • Belotero (Німеччина);
 • Neuramis (Південна Корея).

Кількість препарату дуже індивідуальна та залежить від того, якого результату хоче клієнт. Зазвичай один раз використовується від 0,6 до 1 мл. Неможливо досягти результату “суперпухлих губок” за один раз – це покроковий процес, який також повинен враховувати моделювання тканини після процедури.

При збільшенні та корекції губ є ризик появи набряків та синців. Ці симптоми зазвичай зникають протягом 2-3 днів. Але після процедури важливо дотримуватися таких правил:

 • у день процедури утриматися від куріння;
 • у перші кілька днів після збільшення не користуватися губними помадами та чіпати губи руками, не вживати алкоголю, гострих страв;
 • протягом тижня утриматись від активних фізичних навантажень;
 • протягом 2 тижнів не відвідувати басейн та баню;
 • обережно чистити зуби, тимчасово не користуватися ополіскувачами ротової порожнини;
 • У перші дні не рекомендуються пристрасні поцілунки.

Збільшення губ – процедура не комфортна. Для зменшення дискомфорту препарати містять знеболюючий лідокаїн, а перед процедурою лікар також наносить на губи знеболюючий крем.

При виконанні ін'єкційної ринопластики проводиться прокол шкіри та введення у тканини препарату. Тому процедура може давати дискомфортні відчуття. Для їхнього усунення застосовують місцеву анестезію – використання крему з анестетиками, який наносять на шкіру за 15-30 хвилин до процедури.

Рекомендується робити контурну пластику після 30 років або з появою вікових дефектів, які не можна прибрати доглядовою косметикою.

Так, безумовно, перед процедурою ми накладаємо крем, що анестезує, на зону корекції. Також деякі препарати у складі містять лідокаїн.

Препарат на основі гіалуронової кислоти, який використовується при контурній пластиці, знаходиться в місцях ін'єкцій протягом 1-1,5 року. Але навіть після його розсмоктування пацієнт не втрачає своєї привабливості завдяки відновленню опорної функції шкіри. Гіалуронова кислота відновлює всі волокна та проміжну речовину дерми – безструктурну рідину, в яку занурені клітинні та волокнисті елементи шкіри.

Контурна пластика вилиць практично не вимагає реабілітаційного періоду. Невеликий набряк, як правило, помітний лише пацієнтові. Навколишні не тільки не звертають на набряклість уваги, а навпаки, роблять людині, що пройшла процедуру, компліменти, що він виглядає відпочившим або схудлим. Це досягається за рахунок підтяжки брилів і появи яскраво виражених вилиць, що створює акуратний овал обличчя.

Контурна пластика вилиць проводиться при:

 • вираженому птозі щік;
 • неправильному або «попливли» овалі особи;
 • запалих щоках;
 • вираженої носослезной борозні;
 • невиразній формі вилиць.

Причиною перелічених вище естетичних проблем є зменшення обсягу вилицевої кістки і подальша втрата пружності м'язів. Причому ці зміни не завжди вікові, вони можуть бути суто естетичного характеру.

При використанні сучасних препаратів видимих слідів немає.

Робити об'ємне моделювання вилиць доцільно з 25 років або з появою вікових дефектів, які не можна виправити косметологічними засобами – кремами, сироватками та ін.

Виділяють наведені нижче показання до проведення процедури:

 • порушені пропорції особи;
 • скошене, вузьке або плоске підборіддя;
 • ушкодження цієї частини особи внаслідок травми;
 • квадратне «важке» підборіддя, більш характерне для чоловіків;
 • "розмитий" овал обличчя.

Підтягнути шкіру та заповнити обсяг в області підборіддя можна також за допомогою ліпофілінгу. У процесі виконання цієї процедури здійснюється введення у м'які тканини власного жиру пацієнта. Ліпофілінг передбачає більш тривалий період реабілітації порівняно з контурною пластикою підборіддя.

Ці дві методики не зовсім коректно порівнювати. Масаж особи спрямований на покращення обмінних процесів у тканинах, кровопостачання, окремі техніки дають ліфтинг за рахунок опрацювання м'язів обличчя. Але для цього необхідне часте та курсове відвідування косметолога. КП це метод інвазивний, тобто за допомогою ін'єкцій ми вводимо препарат, який заповнює втрачені обсяги, створює каркас і стимулює шкіру.

У середньому набряки після виконання контурної пластики цієї зони проходять протягом 1-2 днів, у міру того, як відновлюється цілісність тканин, порушених під час процедури. Максимальний набряк спостерігатиметься в першу добу після введення філерів, він проявляється відразу після процедури та поступово наростає протягом кількох годин. Прояви досягають свого піку до кінця першої доби, потім зміни тканин йдуть на спад.

У місцях ін'єкцій протягом декількох днів можуть залишатися невеликі синці, що утворюються через травму капілярів. Вони зникають безвісти, а самі місця проколів непомітні, оскільки введення філерів виконують тонкими і гострими голками, які мінімально травмують шкіру.

Багато в чому тривалість ефекту після контурної пластики області носогубних складок залежить від вибраного препарату. У середньому результат зберігається протягом 9-15 місяців. Після цього терміну підтримки ефекту можна повторити процедуру.

Робити об'ємне моделювання підборіддя рекомендується з 25 років або з появою вікових змін, які не можна виправити доглядовими засобами.

При використанні сучасних препаратів видимих слідів немає.

Вартість проведення процедури азелаїнового пілінгу в Центрі лазерної косметології Laser Health становить 680 грн. Детальну інформацію про етапи виконання процедури та її тривалість Ви можете дізнатися у нас на сайті або за тел. +38097-91-61-61-6

У центрі Києва Ви можете пройти процедуру азелаїнового пілінгу в центрі лазерної кометології Laser Health за адресою:

 • вул. Хрещатик, 44

Також пройти процедуру Ви можете і в інших центрах нашої мережі:

 • вул. Княжий Затон, 21
 • вул. Антоновича, 47

Незважаючи на те, що азелаїновий пілінг вважається делікатним методом очищення шкіри, у нього є деякі протипоказання:

 • вагітність, годування груддю;
 • герпес та інфекційні запальні захворювання в активній фазі;
 • рани, ушкодження, опіки;
 • алергія на інгредієнти у складі пілінгу.

Азелаїновий пілінг є щадною процедурою для поверхневого на шкірні покриви обличчя. Діюча речовина має потужну антисептичну дію для видалення бактерій з поверхні шкіри. Воно також глибоко проникає у пори та фолікули. Ключові аргументи, чому варто пройти пілінг азелаїновою кислотою в центрі Laser Health:

 • кислота є цілком природною для організму, тому процедура має мінімум протипоказань і можливих ускладнень;
 • засоби на основі азелаїнатів мають позитивний вплив на шкіру пацієнтів різних вікових груп та кольоротипів;
 • природний антиоксидант усуває вільні радикали кисню, відповідальні за появу зморшок та зниження тургору шкіри;
 • азелаїновий пілінг ефективно бореться з мікроорганізмами, що провокують запальні процеси - пропіонові бактерії (викликають акне), епідермальний стафілокок, купероз, розацеа та ін.

Rf ліфтинг – один з передових методів ефективності усунення вікових проблем і дефектів шкіри як особи, так і шиї, зони декольте, рук, або інших ділянок тіла. Переваги ліфтинг процедури:

 • Безболісно
 • Не травматично для шкіри
 • Ефективно
 • Швидко
 • Без реабілітації
 • Безпечно
 • Немає ризику інфекцій
 • Немає побічних ефектів та ускладнень
ЦІНИ НА RF-ЛИФТИНГ У КИЄВІ
Час Зона процедури Ціна
30 хв Обличчя 650 грн
30 хв Шия 350 грн
30 хв Декольте 300 грн
30 хв Обличчя + шия 800 грн
30 хв Обличчя + шия + декольте 900 грн
30 хв Область очей 250 грн
30 хв Носогубні складки 250 грн
30 хв Груди 500 грн
30 хв Груди + декольте 700 грн
30 хв Живіт 500 грн
30 хв Сідниці 550 грн

RF ліфтинг особи рекомендується як основна апаратна процедура у комплексному лікуванні вікових та естетичних проблем особи. Можлива корекція як окремих ділянок - губи, лоб, носогубка, зона навколо очей, підборіддя так і всієї особи, включаючи рф ліфтинг шиї та області декольте.

Все залежить від ділянки дії. Якщо це обличчя та шия, достатньо курсу раз на місяць. Для тіла маніпуляції проводяться один раз на 7-10 днів. Усього потрібно 5-6 відвідувань за півроку. Записатися на процедуру рф ліфтинг особи і тіла в Києві зможете у нас на сайті або за тел. +38097-91-61-61-6

Фахівці не рекомендують проводити термоліфтинг надто часто – одного сеансу на тиждень цілком достатньо. Щоб закріпити та підтримувати досягнутий результат, косметологи призначають повторні процедури кожні 6-12 місяців.

RF-ліфтинг - це технологія, яка забезпечує безпечну, безболісну, швидку та ефективну підтяжку особи із застосуванням електротерапії.

Безін'єкційна біоревіталізація – це апаратна процедура, що передбачає нанесення на шкіру обличчя спеціального складу, головним компонентом якого є гіалуронова кислота та подальшу обробку шкірних покривів лазерними променями для глибокого проникнення корисних речовин.

Безін'єкційна біоревіталізація шкіри обличчя показана за наявності таких проблем:

 • надмірна сухість шкірних покривів;
 • хворий колір особи;
 • дрібні зморшки;
 • активна діяльність сальних залоз;
 • втрата еластичності та пружності шкіри;
 • в'ялість та провисання шкірних покривів;
 • травми шкіри, що виникли внаслідок неякісно проведених косметологічних процедур.

Ціна на безін'єкційну біоревіталізацію починається від 600 грн в залежності від зони проведення процедури. Призначення курсу біоревіталізації та кількість необхідних сеансів для отримання максимального результату може приписати тільки фахівець. При цьому враховуються всі ваші фізіологічні особливості.

Цына на Безін'єкційну Біоревіталізацію і мезотерапію
Час Зона процедури Ціна
40 хв Електропорація - «Антикупероз» 800 грн
40 хв Електропорація - «Антистрес» 800 грн
40 хв Електропорація - «Гіалуронова кислотою» 850 грн
30 хв Електропорація «Флюїд зі стовбуровими клітинами» 850 грн
30 хв Електропорація - «Професійний догляд за виснаженою і чутливою шкірою навколо очей» 600 грн
40 хв Електропорація - «Анти Акне» 800 грн

Записатися до лікаря-дерматолога в нашому центрі Ви можете наступним чином:

 • заздалегідь зателефонувати до приймальні за тел. +38097-91-61-61-6;
 • скористатися можливістю онлайн-запису через сайт.

Актуальні ціни на дерматологію у Києві в центрі Laser Health представлені в таблиці.

Час Процедура Ціна
30 хв Консультація лікаря Косметолога без процедури / с процедурою 250 грн / Бесплатно
30 хв Консультація лікаря Дерматолога (з призначенням лікування) 450 грн
30 хв Консультація лікаря Нуртіціолога Дерматолога (розбір аналізів, призначення схеми лікування, схема добавок і лікування, консультація дерматолога) 1000 грн
30 хв Консультація Лікаря Онколога-Дерматолога вислей категорії 750 грн
30 хв Схема лікування  350 грн
30 хв On line консультація по підбору домашнього догляду 550 грн
30 хв

Комп'ютерна діагностика шкіри Observ 520 + консультація Лікаря Дерматолога
Що входить в Діагностику Observ 520:

➕ Консультація Лікаря Дерматолога;

➕ Призначення лікування;

➕ Протоколи по домашньому догляду;

➕ Протоколи по процедурам;

➕ Паспорт Вашої шкіри;

➕ 6 знімків;

Все відправляємо на пошту.

750 грн
30 хв

Діагностика шкіри голови + волосся за допомогою Діагностичного Тріхоскопа з укладенням Лікаря трихолог

Що входить в Діагностику шкіри голови і волосся:

➕ Консультація Лікаря трихолог;

➕ Призначення лікування;

➕ Протоколи по домашньому догляду;

➕ Протоколи по процедурам;

➕ Паспорт волосся;

➕ 7 знімків;

Все відправляємо на пошту.

750 грн

У нашому центрі прийом клієнтів дерматологом відбувається так:

 1. Одержання первинної консультації спеціаліста з проведенням процедури, що відновлює, або без неї.
 2. Проведення консультації дерматологом із призначенням схеми лікування (така послуга коштуватиме дорожче).
 3. Запис на повторну консультацію лікаря-дерматолога.
 4. Призначення схеми лікування залежить від виявленої шкірної проблеми.
 5. Отримання консультації в онлайн режимі, під час якої досвідчений фахівець підбере правильний догляд за шкірою.

Лікар-дерматолог – це спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань. Також до компетенції лікаря-дерматолога входить лікування захворювань нігтів та волосся.

У таблиці представлені ціни на біоревіталізації шкіри обличчя в центрі Laser Health різними препаратами.

Біоревіталізаціия шкіри обличчя 
Час Препарат Ціна
1 год Meso-Xanthin F199, 2 мл 4800 грн
1 год Meso Wharton P199, 2 мл 4800 грн
1 год Belotero Hydro 5700 грн
1 год Belotero Revive 6800 грн
1 год Hyalual, 1 мл 3200 грн
1 год Hyalual, 2 мл 4500 грн
1 год M-HA 10, Fillmed (Filorga), 1 мл 2500 грн
1 год M-HA 10, 2 мл 3750 грн
1 год M-HA 10, 3 мл 5500 грн
1 год NCTF 135 HA экстраобагощенный коктейль с гиалуроновой кислотой, 1 мл 2500 грн
1 год NCTF 135 HA, 2 мл 3400 грн
1 год NCTF 135 HA, 3 мл 5000 грн
1 год PROFHILO (Профайло Гидролифтинг) 8900 грн

Косметична біоревіталізація проводиться курсом з 3-4 сеансів з перервою між процедурами 2-3 тижні. Черговий курс омолодження у разі призначається через 3-12 місяців. Курс профілактичної біоревіталізації складається з 2-3 процедур, що виконуються один раз на місяць.

Часто робити омолоджуючі процедури небезпечно: біоревіталізація перенасичує шкіру обличчя, епідерміс вже не виробляє власну кислоту.

Біоревіталізація шкіри обличчя підвищує тонус дерми, виробляються білки, відповідальні за її еластичність. Зникають видимі обвисання, шкіра займає своє нормальне анатомічне становище, виглядає свіжішим і підтягнутим. Уповільнення старіння.

Біоревіталізація гіалуроновою кислотою – курс ін'єкційних процедур, під час яких тонкі, атравматичні голки проникають точно в проблемну зону на певну глибину в районі обличчя, рук, повік, зони декольте. Проколи, що утворюються при цьому, додатково стимулюють імунітет, запускаючи процеси регенерації.

Середній курс біоревіталізації становить 3-5 процедур. Для отримання омолоджувального ефекту необхідно пройти весь курс.

У всіх фахівців клініки є медична освіта. Прийом ведуть лікарі дерматовенерологи, косметологи з вищою медичною освітою. Всі фахівці регулярно підтверджують свою кваліфікацію, підвищують її, а також проходять навчання за новими методиками.

 

Так, звичайно, адже це прекрасна можливість подарувати людині турботу і професіоналізм фахівців високого класу. Ви можете подарувати сертифікат на будь-яку процедуру. А ще вони просто дуже красиві.

ПРОЦЕДУРИ, ЯКІ ПРЕДСТАВЛЕНІ В НАШИХ ЦЕНТРАХ:
 
Лазерна епіляція:

 • Лазерна епіляція Lumenis LightSheer Duet (стандартна насадка ЕТ),
 • Лазерна епіляція Lumenis LightSheer Duet вакуумна (насадка HS),
 • Elos епіляція.

Всі види контурної пластики:

 • Контурна пластика губ,
 • Контурна пластика носа (безопераційна ринопластика),
 • Корекція носогубних складок,
 • Корекція виличної зони, щік,
 • Корекція нижньої третини особи, кутів нижньої щелепи і підборіддя.

Ін'єкційні процедури:

 • біоревіталізація,
 • Мезотерапія особи, тіла і волосся,
 • Липолитическая терапія (корекція жирових відкладень за допомогою ін'єкцій),
 • Ін'єкції полинуклеотидов,
 • Корекція мімічних зморшок ботулотоксином,
 • волюмізація,
 • плазмоліфтінг,
 • Плазмотерапія Endoret,
 • Бланшінг, біоармування.

Лазерні процедури на золотому стандарті косметології Lumenis M22:

 • Фотоомолодження Lumenis M22,
 • Лікування акне Lumenis M22,
 • Видалення пігментації Lumenis M22,
 • Видалення судин і купероза Lumenis M22,
 • Термоліфтінг Lumenis M22.

Лазерна шліфовка СО2 за технологією Coolaser:

 • Лазерне омолодження (шліфування) СО2 за технологією Coolaser,
 • Лазерна шліфовка розтяжок, рубців, шрамів, стрий та слідів постакне.

Лікування і догляд за обличчям:

 • 7 видів чистки особи,
 • Голлівудський догляд + чистка HydraFacial,
 • пілінги,
 • Догляду процедури на космецевтики IS Clinical, ZO Obagi, Genosys,
 • Мікрострумова терапія,
 • Карбоновий пілінг,
 • микродермабразия,
 • Масаж обличчя.

Лазерне видалення новоутворень:

 • Лазерне видалення за допомогою СО2 лазера,
 • Радіохвильове видалення новоутворень.

Консультації та діагностика:

 • Консультація Лікаря Косметолога,
 • Консультація Лікаря Дерматолога,
 • Консультація Лікаря нутриціолог Дерматолога,
 • Консультація по підбору домашнього догляду,
 • Консультація Лікаря Онколога-Дерматолога вищої категорії
 • Комп'ютерна діагностика шкіри
 • Observ 520 + консультація Лікаря Дерматолога,
 • Діагностика шкіри голови + волосся за допомогою Діагностичного Тріхоскопа з укладенням Лікаря трихолог.

Корекція фігури Ендосферо-терапія.

Перед тим, як пройти процедуру, вам необхідно відвідати лікаря. Це необхідно для того, щоб обговорити ваші потреби, зібрати анамнез, виявити протипоказання і скласти план лікування. 

Відчуття будуть залежати від Вашої індивідуальної чутливості. Пацієнти описують свої відчуття словами від "нічого не відчуваю", "звичайний дискомфорт" до "легкого короткочасного поколювання". Але якщо Ви все-таки побоюєтеся болю, то лікар зробить знеболювання. (На оброблювану ділянку наноситься знеболюючий гель або спрей).

Лазерна епіляція пахв є цілком безпечною процедурою, що не порушує цілісності шкіри. Опіки можуть з'явитися, якщо Ви не дотримуєтеся рекомендацій фахівців. Не можна робити процедуру на засмаглу шкіру, засмагати після процедури (не менш тижні), користуватися косметичними засобами, що містять спирт, не можна розпарювати зону, в якій була проведена лазерна епіляція. Обов'язково користуватися Пантенолом або Бепантеном (протягом 3-х днів після процедури).

Це загальні протипоказання до проведення фізіотерапевтичних процедур, вагітність і годування груддю, тяжкі захворювань в стадії декомпенсації, запальні процеси в місцях передбачуваної обробки. Для того, щоб оцінити чи є які-небудь обмеження саме для вас - раджу звернутися в лікаря.

Лазер впливає тільки на ті волосся, які знаходяться в активній фазі росту (анагене) і містять максимальну кількість меланіну). Таких волосся на тілі близько 30%, частина з них буде видалена. За одну процедуру лазер знищує тільки частина волосся, що знаходяться в активній фазі. Волосся, що знаходяться в неактивних фазах (катагене, телогеном) до часу наступної процедури «прокинуться» і так само будуть частково вилучені. Таким чином, поступово (за 8-10 сеансів) шкіра стане гладкою.

Відчуття будуть залежати від Вашої індивідуальної чутливості. Пацієнти описують свої відчуття словами від "нічого не відчуваю", "звичайний дискомфорт" до "легкого короткочасного поколювання". Але якщо Ви все-таки побоюєтеся болю, то лікар зробить знеболювання. (На оброблювану ділянку наноситься знеболюючий гель або спрей).

Відчуття будуть залежати від Вашої індивідуальної чутливості. Пацієнти описують свої відчуття словами від "нічого не відчуваю", "звичайний дискомфорт" до "легкого короткочасного поколювання". Але якщо Ви все-таки побоюєтеся болю, то лікар зробить знеболювання. (На оброблювану ділянку наноситься знеболюючий гель або спрей).

Як правило, після процедури може спостерігатися почервоніння шкіри, яке триває 1-4 дня. У рідкісних випадках з'являються мікро опіки які зникають протягом 1-2 тижнів. Тоді ми рекомендуємо наносити на шкіру крем Бепантен.

Так звичайно. Лазерна епіляція волосся над верхньою губою - найбільш затребувана процедура.

Звичайно так! Не вірте нікому, що влітку дану процедуру проводити небезпечно. Головне дотримуватися простих правил: приходити на процедуру за 2 тижні до планованого засмаги, а також через 2 тижні після прийняття сонячних ванн.

Це загальні протипоказання до проведення фізіотерапевтичних процедур, вагітність і годування груддю, тяжкі захворювань в стадії декомпенсації, запальні процеси в місцях передбачуваної обробки. Для того, щоб оцінити чи є які-небудь обмеження саме для вас - раджу звернутися в лікаря.

Лазерна епіляція ніг - найбільш ефективний метод лікування врослого волосся, вже за кілька процедур дозволяє кардинально змінити стан і зовнішній вигляд пацієнта. Лазерна епіляція також високоефективна у пацієнтів страждають роздратуванням шкіри після будь-яких впливів.

Можна видаляти волосся на родимці, якщо родимка до видалення волосся була перевірена у фахівців. В іншому випадку великі і виступаючі освіти на шкірі не можна піддавати лазерного впливу. Якщо ви робите епіляцію на тілі, і в зоні впливу зустрічається велика родимка, майстер повинен її обійти, заклеїти або зафарбувати, щоб промінь лазера не потрапив на родимку. Дрібні плоскі родимки коричневого кольору, якими часто всіяне тіло людини, можна не зафарбовувати. Дуже темні точки, що містять багато меланіну, бажано не піддавати лазерному впливу через можливі больових відчуттів.

Для досягнення максимальних результатів за 1-2 дня до проведення процедури волоски рекомендується збрити. Чим більше коротке волосся, тим більша концентрація енергії світла спостерігається саме в фолікулі, що призводить до його знищення. Шкіра не вимагає ніяких підготовчих процедур, перед обробкою її необхідно очистити від косметичних засобів і загрязненій.В період проведення курсу елос-епіляції рекомендовано припинити засмагати (в тому числі в солярії), а також використовувати автозагар.

Для того щоб було видно повний ефект необхідно в середньому 6-8 процедур (по 1 процедурі в місяць). З кожною процедурою ріст волосся (кількість волосся і швидкість їхнього зростання) стає все менше і менше. У деяких після першої процедури через 2-3 тижні вже починають випадати волосся і надалі видно, що їх стає менше. Але все індивідуально, залежно від типу шкіри і волосся.

Вплив дає видимий результат за умови проведення мінімум 6 процедур з інтервалом місяць-півтора. Але загальна кількість сеансів, безсумнівно, залежить від індивідуальних особливостей організму, густоти і циклічності росту волосся, гормонального фону. Зменшення волосся відзначається з кожної проведеної процедури. Чекати ефекту відразу, після першої ж процедури не варто. Оскільки жоден з методів довгострокового видалення волосся, в тому числі і елос-епіляція, не розрахований на швидкий видимий ефект, саме тому необхідний курс процедур.

Відразу після процедури допустимо нанесення легких зволожуючих засобів по типу шкіри. Після процедури не рекомендується перебувати на відкритому сонці, засмагати, відвідувати солярій - це може привести до гіперпігментації оброблених ділянок. Між процедурами елос-епіляції не рекомендується видаляти з'являються волоски з коренем (воском, пінцетом, епіялтором), це значно знизить ефективність елос-епіляції. Рекомендується видаляти волосся бритвою або кремами-депиляторами.

Зазвичай багато людей відзначають відчуття короткочасного тепла, це не болісно. Але якщо Ви вибрали дуже велику потужність на непідготовленій ділянці шкіри, то може виникнути легке почервоніння, схоже на невеликий сонячний опік. Чоловіки можуть відчувати відчуття легкого дискомфорту, так як чоловічий волосся має більше темного пігменту, ніж жіночий. При зменшенні інтенсивності впливу дискомфорт швидко пройде.

Так, елос-епіляція є чудовим способом видалення волосся і для чоловіків. Але слід пам'ятати, що на увазі більш щільних і жорстких волосся, чоловікам може знадобитися більше процедур для позбавлення від небажаного волосся, ніж жінкам.

Процедура фотоомолодження набагато безпечніше і набагато менш травматична, ніж поширені процедури хімічних пілінгів, лазерні шліфовки, дермабразії. Апарат Lumenis М22 оснащений унікальною системою охолодження CoolScan, яка захищає шкіру від перегріву, що значно забезпечує комфорт пацієнта під час процедури. Побічні ефекти від процедури мінімальні: почервоніння та набряк в зоні впливу, які проходять самостійно протягом 1-3 днів.

Процедура не має обмежень за віком. У 18 років з його допомогою можна позбутися від веснянок і скоротити пори, після 25 років фотоомолоджування допоможе стимулювати внутрішні ресурси шкіри і підтримати необхідний рівень колагену, видалити дрібні судини, старіючої шкіри ця процедура поверне свіжість і молодість. Процедуру можна проводити на будь-яких ділянках особи і тіла. При цьому не можна проходити процедуру після тривалого перебування на сонці, якщо немає індивідуальних рекомендацій і домовленостей з лікарем.

Процедура фотоомолодження на апараті М22 оновлює шкіру, повертає їй молодість, свіжість і здоров'я, усуває пігментацію, вирівнює текстуру і колір шкіри, робить шкіру більш щільною і пружною. Фотоомолодження покращує мікроциркуляцію крові і лімфи, завдяки чому шкіра насичується киснем, стимулюються її обмінні процеси, підвищується опірність інфекціям, усуваються основні ознаки старіння: зморшки, поверхнева діспігментаціі, телеангіоектазії, розацеа.

Вже після першої процедури фотоомолодження помітно зменшиться глибина зморшок, а наступні процедури посилять результат і надовго (від 2 до 4 років) зафіксують його. Ефект омолодження від процедури зберігається протягом 3-5 років (залежно від віку і способу життя). Чудовий ефект фотоомолодження дає при такої поширеної сьогодні проблеми, як фотостаріння (раннє в'янення шкіри через передчасного руйнування колагенових волокон шкіри під впливом ультрафіолетового випромінювання). Процедура фотоомолодження не тільки усуває зморшки і підвищує тонус шкіри, але і запобігає її подальше в'янення, відновлює овал обличчя, звужує пори, активізує обмінні процеси, усуває вікові пігментні плями і судинні «зірочки».

Період реабілітації після процедури мінімальний, Ви відразу ж зможете зануритися в звичний для вас спосіб життя, користуватися декоративною косметикою. Єдине, чого варто уникати, так це перебування на сонці і використання агресивних засобів косметики. Також після проходження процедури необхідно наносити на шкіру сонцезахисні засоби.

На попередній зустрічі косметолог уточнює наявність протипоказань і проводить діагностику шкіри пацієнта.

Лікарю важливо зрозуміти: величину уражених областей; тяжкість захворювання; фототип шкіри; природний відтінок епідермісу.

Все це необхідно для складання плану лікування і правильного підбору інтенсивності діючих світлових хвиль і скласти комплексну програму лікування.

Процедура проходить в кілька етапів:

 1. Підготовка. Волосся пацієнта необхідно заховати під шапочку, очі захистити спеціальними окулярами.
 2. Очищення. Ще до початку сеансу з шкіри видаляють косметику і забруднення, особа покривають охолоджуючим гелем-провідником.
 3. Фотолікування. Лікар прикладає маніпулу апарату послідовно до кожної проблемою зоні, виробляє фотоспалахи. Пацієнт може відчувати при цьому легке поколювання і приємне тепло.

Відразу після закінчення процедури можлива невелика набряклість, почервоніння. Всі прояви зникають протягом 24 годин.

Це залежить від розміру судин, типу шкіри і того, наскільки давно виникла ця проблема. Лікар нашого центру оцінить стан саме ваших проблемних ділянок і призначить оптимальну схему лікування. В середньому - якщо сосудик невеликого розміру (менше 1,5 міліметра) - вистачає одного сеансу обробки лазером. Для утворень більшого розміру потрібно буде пройти курс з 2-4 процедур з інтервалами 1 - 1,5 місяця.

Процедура озволяет миттєво позбутися непріятніх патологій:

 • Видимі капіляри на ногах, обличчі і тілі;
 • Судинні сіточки;
 • Судинні зірочки;
 • «Винні плями»;
 • Купероз, гемангіоми, невус.

З естетичних методів лікування акне можна виділити наступні:

 • Лікувальні пілінги (хімічний Джесснера, PRX-t33) - акуратне видалення огрубілого шару шкіри.
 • Чистки і догляд на основі лікувальної косметики.
 • Препарати для лікування для домашнього догляду призначаються лікарем індивідуально.

Все залежить від стадії і інтенсивності протікання захворювання. Середній курс, який гарантує істотне поліпшення якості шкіри - від 3 сеансів.

Тривалість залежить від: початкового стану епідермісу; вираженості і величини висипань.

Інтервал між прийомами підбирається індивідуально - зазвичай раз в 2-3 тижні. Тривалість однієї процедури - до півгодини, так як багато залежить від площі обробки.

В якості профілактики лікар може порекомендувати повторне фотолікування, але не частіше 1-2 разів за рік.

Відомий результат після першої процедури, це: освітлення пігментованих ділянок шкіри, зменшення судинної патології на обличчі, загальний ліфтинг (підтяжка шкіри). Для посилення очікуваного результату, можливо поєднання курсу елосоомоложенія з курсом мезотерапії, який також можна пройти в нашому центрі.

Максимальний курс для омолодження шкіри становить 6 процедур (точна кількість визначається на очній консультації з лікарем). Частота процедур - 1 процедура в місяць. Тривалість процедури елос омолодження становить від 15 хвилин (наприклад, видалення локального пігментної плями) до 2 годин. Після повного курсу призначається підтримує курс - 1-2 рази на рік по 1-й процедурі.

Підготовка найпростіша, за 2 тижні до процедури Elos омолодження, необхідно уникати хімічного і механічного впливу на шкіру (виключити пілінги, травмування шкіри), утриматися від засмаги, відвідування солярію. Також введення наповнювачів і підшкірних ін'єкцій не повинно здійснюватися протягом 2 - х тижнів після процедури (виключити препарати контурної пластики, Ботокс і ін.).

Підібрати індивідуальні косметичні засоби по догляду за шкірою Вам допоможе наш лікар - дерматокосметолог.

Лазерна епіляція є цілком безпечною процедурою, що не порушує цілісності шкіри. Опіки можуть з'явитися, якщо Ви не дотримуєтеся рекомендацій фахівців. Не можна робити процедуру на засмаглу шкіру, засмагати після процедури (не менш тижні), користуватися косметичними засобами, що містять спирт, не можна розпарювати зону, в якій була проведена лазерна епіляція. Обов'язково користуватися Пантенолом або Бепантеном (протягом 3-х днів після процедури).

Лазер впливає тільки на ті волосся, які знаходяться в активній фазі росту (анагене) і містять максимальну кількість меланіну). Таких волосся на тілі близько 30%, частина з них буде видалена. За одну процедуру лазер знищує тільки частина волосся, що знаходяться в активній фазі. Волосся, що знаходяться в неактивних фазах (катагене, телогеном) до часу наступної процедури «прокинуться» і так само будуть частково вилучені. Таким чином, поступово (за 8-10 сеансів) шкіра стане гладкою.

Відчуття будуть залежати від Вашої індивідуальної чутливості. Пацієнти описують свої відчуття словами від "нічого не відчуваю", "звичайний дискомфорт" до "легкого короткочасного поколювання". Але якщо Ви все-таки побоюєтеся болю, то лікар зробить знеболювання. (На оброблювану ділянку наноситься знеболюючий гель або спрей).

Задайте ваше запитання

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись