Професійна косметика

DMK (Danne)

Професійна косметика DMK (Danne) існує на ринку вже 45 років і є світовим лідером в корекції проблем шкіри, як косметологічних, так і ряду дерматологічних. Система DMK має чітку концепцію, дотримуючись яку Ви завжди отримуєте результат (видалити, відновити, захистити і підтримати): немає типів - є стан шкіри !!!
Процедури і домашній догляд DMK показані пацієнтам (клієнтам) з віковими змінами, себореєю, вугрової хворобою та її наслідками, гіперпігментацією, куперозом, розацеа, рубцями, целюлітом, розтяжками, локальним ожирінням, а також в підготовчий і відновний періоди в пластичної хірургії. Також представлена ​​процедура медичного педикюру. У лінії DMK присутні унікальні ферментні маски, аналогів яких немає в інших лініях, ексклюзивний лужної пілінг, а також фенольні і ензимний пілінги і пілінг, що містить фруктові кислоти. Всі препарати фармацевтичного якості, немає ароматів і барвників. Вся продукція DMK створена з використанням інгредієнтів рослинного походження, таких як плоди, стебла, коріння, кора і т.д.

 • Видалення

Основний метод видалення епідермісу Danne заснований на ферментативному гідролізі. Це означає використання обробки ферментами для перетворення мертвого клітинного матеріалу (кератину) в слабку кислоту і змивання його з підлеглою структури, що складається з нових, молодих клітин шкіри. Процес гідролізу також може видалити зі шкіри забруднення, які можуть уповільнювати або зупиняти переміщення нових клітин шкіри до поверхні. Саме з цього починається процес «зміцнення шкіри» процедурами Danne. Крім ферментів, в методі Danne в якості засобів для видалення мертвих клітин використовують також кислоти, луги і механічні процедури.

 • Відновлення

Метод Danne відновлює цінну кислотну оболонку за допомогою двох продуктів з ретельно підібраними рецептурами. Натуральні фракціоновані масла і водні рослинні екстракти Danne проникають в епідерміс для повідомлення шкірі натурального відтінку і зволоження протягом усього дня. Багато наших інгредієнти діють прямо на клітини шкіри, ми називаємо це «прямий доставкою». Інші інгредієнти діють на шкіру «системно», викликаючи ланцюгову реакцію, або ефект «доміно», який впливає на будь-яку іншу активність в тканинах шкіри. Хорошим прикладом може бути термогенез, що викликається травами, генеруючими тепло, наприклад такими, які містяться в Danne Enzyme Masque №3 (ферментні масці № 3 Danne) або в Danne Body Sculpting Creme (Кремі для контурів тіла Danne). Термогенез впливає на буру жирову тканину через периферичні кровоносні судини шкіри, не надаючи прямого впливу на самі клітини шкіри.

 • Захист

В навколишньому середовищу, яка все більше забруднюється хімічними речовинами, що сприяють утворенню вільних радикалів, сонячним випромінюванням і фторуглеродов, концепція Danne не має собі рівних в забезпеченні захисту з використанням потужних суперантіоксідантов, відомих під назвою «проантоціанідіни», а також під торговим найменуванням «Пікногенол» . Ці потужні захисні засоби з сімейства абсорбіруемих вітамінів С, екстрактів виноградних кісточок, арахісу, грибів та інших рослин протягом майже тридцяти років були основним компонентом системи для захисту клітин Danne.

 

 • Збереження результатів

Всі професійні процедури Danne гарантують прогресивні результати, але ці? результати неможливо отримати без підтримки відповідними продуктами для догляду закожей на дому. Продукти Danne для догляду за шкірою в домашніх умовах не призначені для певної категорії або типу шкіри. Ми не вважаємо, що шкіру можна поділити на «типи», і вважаємо, що стара таблиця типів шкіри Фіцпатріка, яку дерматологи протягом багатьох років використовували для визначення ймовірності пошкодження шкіри сонячним світлом, застаріла. За словами д-ра Петера Пугліезе, одного з провідних дослідників старіння в Америці, «якби ми спробували визначити тип шкіри, нам довелося б включити в класифікацію всі етнічні категорії, існуючі в світі, в тому числі азіатські, негроїдні, європеоїдні, іспанські, а також всі міжрасові суміші. Потім нам довелося б додати відмінності в пігментації шкіри і навіть відмінності в кольорі волосся. Потім нам необхідно було б розглянути вікові групи, такі як підлітки, люди середнього віку, літні люди і люди похилого віку (наприклад, є дуже велика різниця між шкірою 18-річної блондинки і? Шкірою 40-річної блондинки). Крім того, існує також чоловіча шкіра, роговий шар якої відрізняється від рогового шару жіночої шкіри, крім усього іншого. Якщо ми врахуємо всі це, ми отримаємо гігантські числа, що показують, як, насправді, багато типів шкіри існує! »

Замість того щоб діагностувати «тип шкіри» у наших клієнтів і пропонувати їм «набори», призначені для певних типів шкіри, як це зазвичай практикується, ми діагностуємо стан шкіри наших клієнтів. Потім, відповідно до стану або проблемами шкіри клієнта, йому призначають продукти для догляду за шкірою в домашніх умовах, які можуть змінюватися в міру поліпшення стану шкіри. Більшість з продуктів для догляду за шкірою в домашніх умовах є модифікованими версіями професійних процедур, які проводяться в цей період.

 • Напрямок
 1. Космецевтика - косметика інтенсивної дії, препарати багатофункціональні, містять активні речовини, ефективність яких доведена науковими методами (професійні формули, домашні формули, тріал формули, лінія ДМК альфа) - всього 90 формул.
 2. У 2010 році стартувало новий напрямок по декоративній косметиці DMK Cosmetics.

Чому саме DMK?

 1. 1.Інгредіенти фармацевтичного якості

 2. Не містить ароматизаторів та барвників, які не комедогенних
 3. Продукти DMK, як для домашнього застосування, так і для професійного, створені з використанням інгредієнтів рослинного походження, таких як плоди, стебла, коріння, кора і т.д.
 4. Трансдермальні креми і система доставки (економічніше інших на 30%)
 5. Не продається в супермаркетах, магазинах і аптеках. Продається тільки в сертифікованих косметичних центрах (за призначенням косметолога)
 6. Застосовується за медичними показаннями: всі види косметологічних патологій і ряд дерматологічних проблем
 7. Має чітку 4-х ступінчасту концепцію, дотримуючись яку Ви завжди отримуєте результат (видалити, відновити, захистити і підтримати): немає типів шкіри - є стан шкіри!
 8. Сочетается з апаратними методиками і ін'єкційними препаратами
 9. Возможно застосування в перед- та післяопераційний періоди в пластичної хірургії

 

 • Процедури
 • Всі процедури розроблені так, що вони враховують хімію організму.
 • Організм позитивно реагує на хімічні речовини, які він знає.
 • Продукти DMK працюють зі шкірою, а не просто діють на неї.
 • Загальна оцінка стану шкіри - це девіз концепції DMK.
 • Статистика космецевтіки DMK
 • Нізкоаллергенная -1 випадок на 500 осіб (дані за 10 років)
 • Виражений ліфтинг-ефект у 80% пацієнтів після 4-6 процедур
 • У пацієнтів з висипом хворобою лікування, що складається з 8-12 процедур дає ремісію в 10 з 10 випадків
 • Творець косметики Danne і його досягнення
 • Danne Montague-King - вчений і творець професійної косметики DMK (DANNE).
 • Danne Montague-King увійшов в 5-ку провідних вчених косметичної індустрії світу за версією журналу Vogue USA і DERMASCOPE №3 в 2010 році.
 • Країна виробництва - США, штат Каліфорнія. Компанії 40 років.
 • 7000 клінік в 32 країнах світу працюють на космецевтики DMK.
 • DMK - світовий лідер в корекції шкіри.

Досягнення доктора Danne Montague-King:

 • 1960-і застосування вітаміну С в косметології для відновлення колагену в шкірі людини
 • 1970-і Ферментна терапія для підтяжки шкіри і м'язів
 • DMK креми трансдермального проникнення
 • Електромагнітна хвильова терапія
 • Ревізія шкіри DMK - системи очищення ProAlpha
 • 1980-і Глікозіляція (або глікації) і догляд за шкірою, запобігає появі глибоких перехресних зморшок.
 • 1990-ті «Біофриз» для спортсменів (анальгезирующий гель).
 • 2000-і Данні стає членом правління Фонду Facing Forward.
 • Відкриття клініки DMK в Беверлі-Хіллз для проведення післяопераційних процедур
 • 2008 DMKC Foundations - камуфлирующая декоративна косметика на силіконовій основі.
 • 2010 Міжнародний естетична асоціація присуджує Данні звання «Легенда року». Данні стає особою обкладинки журналів Dermascope і Spa Management Magazine.
 • 2012 Запуск Нової АКУ-Системи (лінія проти акне без парабенів, сульфатів і Бензоілпероксід).

У січні 2015 року препарати DMK перемогли в 3-х номінаціях за підсумками опитування експертів індустрії краси, проведеним Міжнародною Асоціацією косметологів і журналом Dermascope (США):

 1. Краща сироватка з вітаміном С - Direct Delivery Vitamin C
 2. Кращий зволожуючий крем при акне - Acu Moist
 3. Кращий скульптурірующій крем для тіла - Body Sculpting Creme

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись