RF - омолодження, що потрібно знати про цю процедуру

RF (Radio Frequency) - це інноваційний метод омолодження шкіри. Дана методика була винайдена в Америці в 80-х роках минулого століття. Спочатку сильний вплив на шкіру електричним струмом викликало масу побічних ефектів: алергічні реакції, опіки, почервоніння. Але завдяки новим технологіям та використанню сучасного обладнання вийшло знизити травмоопасность і збільшити ефективність процедур.

Принцип дії RF - апарату

З проблемами шкіри можна зіткнутися в будь-якому віці. Причини можуть бути різними - вікові зміни, схильність на генетичному рівні до раннього старіння, різка зміна ваги (вагітність, гормональні порушення, дієти). RF - процедура впорається з вадами незалежно від причин виникнення і віку жінки.

Під впливом високочастотного електричного струму на глибокі шари шкіри запускається процес синтезу колагену. Це спеціальний білок, який забезпечує красу і пружність шкіри. При нагріванні руйнуються білки, і пошкоджується колаген, а також знищуються жирові клітини і поліпшується кровообіг. Руйнування колагену сприяє утворенню нового, який замінить старий. Ефект від таких процедур буде тривати 1-2 місяці.

Існує кілька видів апаратів RF-омолодження

1. монополярних - застарілі пристрої. Використовуються два електроди, вони пропускають електричний струм. Глибина впливу 2-3 см. Найбільш травматичний спосіб, який має багато побічних ефектів.
2. багатополярного - вплив на шкіру більш двох електродів. При цьому працюють одночасно лише два. Існує спеціальна схема роботи, завдяки якій вплив на шкіру стає безпечнішим і рівномірніше. Глибина - 1,5 см.
3. Біполярні - використовуються також два електроди, як і в монополярних, але вони розташовані на близькій відстані один від одного. Глибина впливу дорівнює відстані між ними.
4. Комбіновані - найбільш популярний вид RF - апаратів, що дозволяють індивідуально підбирати потужність. У таких системах може бути присутнім охолодження, яке знижує ризик пошкодження шкіри.

 

Показання до застосування RF-омолодження:

• наявність мімічних зморшок,
• виражені носогубні складки,
• затемнення під очима, мішки,
• тьмяність і сухість шкіри обличчя,
• шрами після лікування акне.

Очікуваний ефект

1. Підтяжка шкіри - позбавлення від дрібних зморшок, корекція глибоких зморшок на лобі і носогубних складок, колір обличчя поліпшується.
2. Відновлення, зволоження і поліпшення захисних властивостей шкіри.
Тривалість однієї процедури становить близько 30 хвилин. Для отримання повного ефекту необхідно пройти повний курс - це 6-15 відвідувань фахівця.

Протипоказання

У даних процедур є ряд протипоказань, недотримання яких може не тільки позначитися на результаті, а й завдати серйозної шкоди здоров'ю. Заборонено використання RF-омолодження в наступних випадках:
- наявність кардіостимулятора,
- шкірні захворювання,
- онкологія,
- захворювання нервової системи,
- варикозне розширення вен,
- пігментація шкіри.

А також слід утриматися від процедур в період вагітності, лактації, захворювань, пов'язаних з підвищенням температури тіла, при наявності травм і пошкоджень шкіри.

Рекомендації після проведення RF-омолодження

1. Необхідно уникати прямого попадання сонячних променів.
2. Відмовитися від відвідувань басейну, лазні.
3. Не користуватися декоративною косметикою.
4. Не варто використовувати лікарські препарати при появі свербіння, почервоніння, подразнення шкіри - це пройде через пару днів.
5. Важливо дотримуватися питний режим.

При виконанні всіх рекомендацій дана процедура дозволяє швидко і надовго привести свій зовнішній вигляд в порядок, стати більш привабливою і впевненою в собі.

У центрі Laser Health пропонують широкий спектр омолоджуючих процедур, в тому числі ін'єкційне усунення зморшок навколо очей і французькі уколи краси. Наші фахівці підбирають індивідуально метод, який підійде саме вам.

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись