Як вибрати кращу процедуру для видалення темних плям і веснянок

Існує кілька різних методів, використовуваних для мінімізації прояви веснянок. Популярні варіанти лікування включають пілінг, відбілювання шкіри, лазерні процедури, кріохірургію. Щоб вибрати кращий метод, потрібно орієнтуватися на кількість веснянок, а також на свій бюджет.

Лазерне лікування може бути найбільш ефективним методом усунення великих плям, що знаходяться глибоко в шкірі. Інші варіанти лікування також можуть бути ефективними, в залежності від великої кількості і кольору ластовиння.

Лазерні процедури усувають веснянки, видаляючи меланін зі шкіри. Лазери, що використовуються в цих обробках, залучають меланін. Перевага такого виду лікування полягає в тому, що лазери не ушкоджують навколишнє поверхню. Після кількох сеансів веснянки будуть значно світліше або повністю зникнуть. Лазери є переважним методом лікування для людей з великими веснянкувату областями або дуже темними плямами.
Головним недоліком вибору лазерного лікування є ціна. З огляду на те, що може знадобитися кілька процедур, цей варіант може стати дорогим.

Косметичні засоби для освітлення шкіри також можуть використовуватися для видалення веснянок. Ці продукти зазвичай випускаються у вигляді крему і містять ретинол і інші відбілюючі з'єднання. Згодом застосування відбілюючого крему може зменшити прояв темних плям і веснянок. Важливо розуміти, що ці продукти рідко усувають темні веснянки.

Головна проблема з даними кремами полягає в тому, що вони не просто відбілюють веснянки, вони освітлюють всю шкіру, з якої вони контактують. Проте, відбілюючі засоби є ефективним і доступним варіантом для певних людей.
Кріохірургія працює шляхом заморожування і видалення тканини рідким азотом. Під час кріохірургії фахівець індивідуально видаляє кожну небажану ластовинку або родимку. Подібний тип лікування підходить для пацієнтів з випирають, асиметричними або непривабливими веснянками. Якщо у людини є веснянки, що покривають великі ділянки шкіри, криохирургия не є підходящим варіантом.

Хімічні пілінги також можна використовувати. В процесі процедури хімічні сполуки наносяться на шкіру, щоб видалити кілька поверхневих шарів. Такий метод усуває веснянки і плями, розташовані на поверхні епідермісу.
Залежно від кольору, розміру і кількості веснянок може знадобитися кілька отшелушивающих процедур, перш ніж результати почнуть проявлятися. Ці пілінги дешевше, ніж лазерні процедури і криохирургия, але більш дорогі, ніж більшість кремів.
При виборі конкретної процедури варто уважно розглянути всі фактори. Якщо веснянки і тон шкіри є досить світлими, то освітлюючий крем може привести до бажаних результатів. Кріохірургія - найкраща процедура для видалення великих або випирають веснянок. Великі ділянки темних або щільних веснянок слід обробляти хімічним пілінгом або лазерною обробкою. Якщо ви не можете прийняти рішення про лікування, зверніться до дерматолога, який оцінить тип шкіри і допоможе визначитися з підходящим варіантом.

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись