Чим відрізняється фотоепілятор від лазерного

Проблема зростання небажаних волосся хвилювала жінок в усі часи. Ще в стародавньому Єгипті рабині навчалися мистецтву видалення волосся за допомогою гоління і шугаринга, а на Сході і до цього дня вважається дурним тоном наявність у дівчини навіть невеликий рослинності на будь-якій частині тіла.

Безперечно, з часів Клеопатри і Нефертіті пройшло багато часу, а способів позбавлення від небажаного волосся стало стільки, що багато губляться у виборі. Сьогодні, в століття краси і молодості, ми - жінки приділяємо особливо пильну увагу своїй зовнішності, адже давно відомо, що справжню леді фарбувати не косметика, а доглянуте волосся, тіло і шкіра, сяюча здоров'ям. Відразу постає питання: як шкіра може виглядати здоровою і ніжною, якщо на ній постійно видно порізи від бритви або врослі волоски від використання воскових смужок і шугаринга? Відповідь кожна дівчина знає для себе сама. На щастя ми живемо не в ті часи, коли не потрібно щось вигадувати, за нас це роблять європейські розробники і одним з таких технологічних проривів можна вважати появу в 90-х роках фотоепіляторів і лазерних епіляторів, які здатні позбавити від небажаного волосся назавжди. Звичайно, багато дівчат відразу скажуть, що це не для них, оскільки до недавнього часу процедуру фото і лазерної епіляції можна було зробити тільки в косметологічних центрах за ціною, м'яко кажучи, не скромною. Але ж прогрес невблаганний і останньої інноваційною розробкою став домашній фотоепілятор і домашній апарат епіляції лазером.

Дія лазерного епілятора засноване на дії спрямованого світлового лазера певної довжини. Меланін, що міститься в волосі, поглинає світло і під, впливом цього процесу, корінь руйнується, а волосся випадає. Існує два типи лазерних епіляторів. При використанні епіляторів першого типу, необхідно обробляти кожен волосок окремо, направляючи лазер в корінь волоса, тут як ніде важливі уважність і посидючість. У нашому магазині ви знайдете модель RIO Dezac Salon Laser - це бюджетний варіант лазерного епілятора для тих, хто хоче позбутися від небажаного волосся в домашніх умовах. Другий різновид - лазерний епілятор з скануючої функцією, представлений моделями RIO Dezac X60 і RIO Lahs-3000, призначеними для проведення лазерної епіляції в домашніх умовах. Для активації апарату досить щільно прикласти до шкіри випромінювач, який протягом 10-50 секунд сам визначить спектр дії, розпізнає волоски і впливає імпульсом на кожен з них.

В цілому фотоепилятори і лазерні епілятори схожі своєю дією, головне їх відмінність лише в тому, що фотоепілятор здатний обробити в 10 разів більшу площу, ніж лазерний пристрій водою.

Фотоепілятор сприяє незворотного руйнування волосяного фолікула, за допомогою світлового імпульсу, який поглинає меланін, не зачіпаючи і не травмуючи шкірний покрив. В результаті цього процесу волосся випадає. Найвідомішим і ефективним, завдяки інноваційним розробкам німецьких технологів і вчених, в даний час є фотоепілятор HPLight. Завдяки ефективності спалаху і оптимальної потужності 5кДж - ви досягаєте максимального ефекту видалення волосся. Так само цей епілятор має функцію захисту очей від спалаху (спрацьовує тільки при щільно притиснутому до шкіри випромінювачі) і його можна застосовувати для видалення волосся на обличчі.

Якщо ви безапеляційно вирішили розглядати більш бюджетні варіанти, то вам ідеально підійдуть фотоепилятори RIO IPL-8000 і Sensepil, які ви так само можете купити в нашому магазині. Фотоепілятор може обробляти площу до діапазону до 6 см2, в той час як лазерний епілятор здатний обробити до 60 мм 2 - це і є основна відмінність фотоепілятора від лазерного епілятора. Площа, в 10 разів більшу, за раз не здатний обробити навіть епілятор зі скануючої функцією, відповідно і часу на процедуру фотоепіляції піде набагато менше. Однак у лампових модулів фотоепіляторів є обмежений ресурс спалахів, що передбачає заміну ламп після закінчення певної кількості процедур. Ресурс лампових модулів HPLight становить 750 спалахів, яких вистачає на 2-3 процедури. Тут кожен сам для себе відповідає, що важливіше для нього. Але факт залишається фактом: через 8-12 процедур ви отримаєте абсолютно гладку і ніжну шкіру і забудете про проблему небажаного волосся назавжди - це мрія всіх дівчат, яка стала реальністю! Використання лазерного і фотоепілятора абсолютно безпечно і безболісно і походить для чоловіків і жінок.

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись