Доглядові процедури на космецевтиці Genosys (Korea)

 

від 650 грн

Тривалість процедури:

1 година

Ціни

 

Косметика Genosys (Генозіс) - це унікальні запатентовані формули для боротьби з недосконалостями шкіри обличчя і тіла, віковими змінами. Технології розроблені у співпраці з провідними науково-дослідними лабораторіями та інститутами світу, дають право називати цю продукцію - космецевтикою майбутнього.

Активні діючі натуральні компоненти, забезпечують помітні і відмінні результати. Відновлення клітинних структур поряд із забезпеченням ефективного догляду, дозволило препаратів GENOSYS дати старт новому етапу розвитку космецевтіки, запропонувавши надпотужні і високоефективні засоби для зменшення ознак старіння, відновлення і глибокої регенерації шкіри.

Які процедури ми рекомендуємо і надаємо в нашому центрі Laser Health

Карбоксітерапія на космецевтики Genosys

Карбоксітерапія- це прорив в косметології, дозволяє вирішити безліч проблем шкіри обличчя. Розроблена формула дозволяє стимулювати шкіру для відновлення краси, енергії та здоров'я Вашої особи і декольте.

На очищену шкіру наноситься спеціальний гель, який містить молекули СО2, далі накладається активує маска. Внаслідок чого відбувається хімічна реакція, в результаті якої вуглекислий газ впроваджується в тканини, і запускає механізм - виділення кисню з еритроцитів капілярного русла.

Прибрати темні кола під очима

Дана процедура триває близько 40 хвилин, включаючи підготовку і вплив маски. Відразу після процедури Ваша шкіра набуває здорового кольору, пружність, йдуть темні кола під очима і мішки, розгладжуються дрібні зморшки, вирівнюється тон і рельєф особи.

Ефект від карбоксітерапіі:

 • Відновлення здоров'я шкіри
 • Детоксикація Вашої шкіри
 • мінімізація зморшок
 • звуження пір
 • Зменшення вугрової висипки
 • Збільшення пружності шкіри
 • Зменшення почервоніння і чутливості
 • Зменшення пігментації, постакне

Догляд за областю біля очей на космецевтиці Genosys

Ефективна мезотерапія шкіри навколо очей тепер можлива і безін'екцій.

У нашому центрі ми проводимо безін'єкційна мезотерапию для області до лав очей, яка дає приголомшливі, миттєві результати.

Програма догляду за областю очей, розроблена таким чином, що надаючи максимальну ефективність вона не вибиває клієнта з повсякденного життя тому виключає постін'єкційні проблеми, наприклад, гематоми, набряки, почервоніння.

Проведення процедури мезотерапія шкіри навколо очей

На очищену шкіру наноситься сироватка для області очей з рослинними стовбуровими клітинами. Далі цю сироватку впроваджують спеціальним Мезороллери, що дозволяє активним компонентам глибоко проникнути в шкіру навколо очей і досягти максимального ефекту.

Формула сироватки включає в себе тільки натуральні активні компоненти, не містить барвників, штучних ароматизаторів і парабенів. Рослинні стовбурові клітини, отримані з винограду і дамаської троянди, чудово нейтралізують вільні радикали, стимулюють процеси регенерації і репарації шкіри, забезпечують омолодження на клітинному рівні.

До складу сироватки також входить Аргірелін, який знижує активність м'язів, які формують мімічні зморшки навколо очей. Сироватка для області очей ефективно бореться з синіми колами під очима, завдяки вмісту N-гідроксісукцінаміда. Цей компонент блокує іони заліза, що провокують неприємний синюшний відтінок шкіри, знімає запалення і зменшує набряки.

Також, за бажанням, клієнта після впровадження сироватки на область навколо очей наносять патчі з пептидами і стовбуровими клітинами, що сприяє досягненню максимального ефекту від процедури.

Після ефективного впровадження сироватки на область навколо очей наносять крем з рослинними стовбуровими клітинами. Крем для області навколо очей Genosys знімає запалення і набряк шкіри, покращує її стан і зовнішній вигляд, ефективно бореться з синцями і зморшками, омолоджує шкіру. Формула крему сприяє також посиленню дії сироватки для очей Genosys, яка використовується під час процедур з Мезороллери. Дія крему посилюється Аргірелін, рослинним інгредієнтом, який знижує активність м'язових волокон і сприяє розгладженню зморшок.

Ефект від Безін'єкційна мезотерапії на космецевтики Genosys:

 • Розгладження зморшок
 • Розслаблення мімічних м'язів
 • Ліфтинг-ефект
 • Позбавлення від набряків і синців під очима
 • Забезпечується омолодження на клітинному рівні

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись