Лазерне видалення судин ND: YAG

Видалення судин неодимовим лазером на обличчі вважається одним з найефективніших методів. З його допомогою вийде позбутися кровоносних ділянок червоного або синього кольору. Проблема може виникнути з різних причин, тривалий вплив ультрафіолету, порушення в роботі внутрішніх органів, навколишнє середовище або гіповітаміноз.Центр косметології Laser Health допоможе позбутися від проблем подібного роду. Для нас важливий індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми враховуємо особливості шкіри, а також причину виникнення проблеми. Також, нас відрізняють новітнє обладнання та доступні ціни.

Принцип лазерного видалення судин неодимовим лазером ND: YAG

Видалення судин неодимовим лазером показує свою ефективність в роботі. Його принцип дії полягає у впливі на область шкіри енергетичним потоком. У цей момент підігрівається гемоглобін і згортається кров. Висока температура, яка спрямована на шкіру, призводить до склеювання.

При лазерному видаленні судин неодимовим лазером ND: YAG можна досягти найбільш кращого результату. Головною його перевагою є охолоджувальна система. Таким чином, навколишні тканини не піддаються впливу високої температури, що захищає їх від пошкодження і опіків. З його допомогою можна усунути проблему за меншу кількість відвіданих сеансів.

Видалення судин неодимовим лазером на обличчі, переваги проведення процедури в нашому центрі

Проведення подібної процедури в нашому косметологічному центрі забезпечить Вам повний комфорт і позбавлення від неприємної проблеми. Так, ми пропонуємо наступні особливості:

  • Відсутність хворобливих відчуттів. Пацієнт може відчути тільки невелике поколювання.
  • Потужне обладнання, яке забезпечить якісне проведення процедури.
  • Досвідчені фахівці. Проведуть повну консультацію і відповіді на питання, що цікавлять.
  • Ефективне лікування без негативного впливу на здорові ділянки шкіри.

Перед процедурою, необхідно дотримуватися правил підготовки. Не можна відвідувати солярій за два тижні до початку, а також проводити хімічні пілінги. Наші співробітники проведуть огляд, підкажуть скільки відвідувань знадобиться для повного вирішення виниклої проблеми, а також розкажуть, яких правил варто дотримуватися.

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись