ELOS епіляція

 

від 100 грн

Тривалість процедури: 10-60 хв

Відновлювальний період: немає

Устаткування: KES E light MED-100C (Ізраїль)

Консультація - безкоштовна.

Знеболення для ELOS оплачується окремо, в залежності від обраної зони.

Ціни

ELOS эпиляция в Киеве в Laser HealthПроблема небажаного волосся завжди була дуже настирливої ​​і виснажливою. У прагненні позбутися зайвих волосків, не тільки жінки, а й чоловіки, готові випробувати на собі будь-які відомі світові засоби і методи. Все для того, щоб результат був справді вражаючим.

Кращим і неймовірно ефективним методом у боротьбі за ідеально гладку шкіру, можна виділити ELOS епіляцію, яка гарантує 100% результат. Її можна робити в будь-який час року, не залежно від того, яка температура і погода за вікном.

Принцип дії ELOS епіляції

ELOS епіляція являє собою найбільш сучасний метод видалення волосся, який створений на основі об'єднання лазерної та фотоепіляції. За допомогою спеціального обладнання, на певну ділянку тіла направляється мережевий імпульс з високою частотою і розряд струму. Внаслідок одночасного впливу двох видів енергії (оптичної і електричної), волосяний фолікул руйнується. Таким чином, всього за кілька процедур волосся будуть видалені повністю.

Переваги ELOS епіляції в центрі Києва від Laser Health

Наш сучасний центр Laser Health пропонує пройти ELOS епіляцію в центрі Києва. Даний метод видалення волосся має цілий ряд переваг, які і роблять його таким популярним:

 • Повна відсутність несприятливих наслідків.
 • 100% ефективність.
 • Мінімальний рівень больових відчуттів. При процедурі, ви будете відчувати невелике поколювання і прилив тепла.
 • Після процедури, протягом трьох годин, все припухлості і почервоніння повністю зникають.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Повне позбавлення навіть від Пушкова волосся. Абсолютно ніякої інший метод не становить такої можливості.
 • Ефективність ELOS епіляції для світлого волосся;
 • Комфортне і безболісне видалення волосся в зоні бікіні.
 • Відсутність неприємних наслідків, наприклад таких, як поява пігментних плям, заборона перебувати на сонці, опіки, рубці, почервоніння.

Якщо ви віддаєте перевагу позбавлятися від волосся за допомогою звичайної лазерної епіляції, в наших центрах є і ця процедура для будь-якої зони, в тому числі епіляція обличчя лазером.

Як проходить процедура ELOS епіляції?

За 2-3 дні перед процедурою, потрібно повністю збрити волосся на оброблюваній ділянці. За цей час, вони рівномірно відросте на 2-3 мм. Перед самою процедурою, на обрану зону наноситься спеціальний гель. Обов'язковою фактором є окуляри, які неодмінно потрібно надіти, щоб уберегти очі від дії світлових випромінювань. Після процедури шкіру обробляють кремом для пом'якшення.

Також, не забувайте про те, що не можна відвідувати солярій перед і після процедури (приблизно 2 тижні до і після).

Після сеансу, через 7-10 днів, зруйновані волоски випадають. Ті фолікули, які були раніше пасивні, активізуються. Саме тому, потрібен подальший сеанс. Таким чином, процедура повторюється до повного руйнування небажаних волосків.

Кожен повторний сеанс повинен проходити не раніше, ніж через 7 тижнів. Ті волоски, які з'являються між процедурами, можна збривати, або використовувати спеціальні депіляційні креми. Після процедур шкіра стає більш еластичною, гладкою і м'якою.

На яких ділянках тіла можна застосовувати ELOS епіляцію?

Процедуру ELOS епіляції в районі метро Осокорки і Театральна пропонує центр Laser Health як для жінок, так і для чоловіків, у випадках:

 • Якщо вас турбують волосся на обличчі, які швидко ростуть і не видаляються іншими методами.
 • При високій рослинності в області пахв.
 • На ногах і руках.
 • В області бікіні.

Особливості ELOS епіляції, про які потрібно знати

Є кілька важливих параметрів, які слід враховувати, вибираючи даний метод видалення волосся:

 1. ELOS епіляцію не можна застосовувати в поєднанні з будь-якими іншими видами епіляції.
 2. Кількість сеансів повністю залежить від кольору, густоти волосся і типу шкіри. Для кожного це дуже індивідуально, і сказати можливий результат, зможе тільки фахівець після консультації.
 3. ELOS епіляція дуже акуратна, точна і дбайлива, тому її можна застосовувати навіть на самих ніжних ділянках тіла - зона бікіні.
 4. Така епіляція позбавляє від волосся назавжди, а також повністю виключає можливість появи чорних крапок і колючості шкіри.

У центрі лазерної епіляції Laser Health пропонується широкий спектр послуг, серед яких RF ліфтинг обличчя в Києві.

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LASER HEALTH"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Для досягнення максимальних результатів за 1-2 дня до проведення процедури волоски рекомендується збрити. Чим більше коротке волосся, тим більша концентрація енергії світла спостерігається саме в фолікулі, що призводить до його знищення. Шкіра не вимагає ніяких підготовчих процедур, перед обробкою її необхідно очистити від косметичних засобів і загрязненій.В період проведення курсу елос-епіляції рекомендовано припинити засмагати (в тому числі в солярії), а також використовувати автозагар.

Так, елос-епіляція є чудовим способом видалення волосся і для чоловіків. Але слід пам'ятати, що на увазі більш щільних і жорстких волосся, чоловікам може знадобитися більше процедур для позбавлення від небажаного волосся, ніж жінкам.

Зазвичай багато людей відзначають відчуття короткочасного тепла, це не болісно. Але якщо Ви вибрали дуже велику потужність на непідготовленій ділянці шкіри, то може виникнути легке почервоніння, схоже на невеликий сонячний опік. Чоловіки можуть відчувати відчуття легкого дискомфорту, так як чоловічий волосся має більше темного пігменту, ніж жіночий. При зменшенні інтенсивності впливу дискомфорт швидко пройде.

Відразу після процедури допустимо нанесення легких зволожуючих засобів по типу шкіри. Після процедури не рекомендується перебувати на відкритому сонці, засмагати, відвідувати солярій - це може привести до гіперпігментації оброблених ділянок. Між процедурами елос-епіляції не рекомендується видаляти з'являються волоски з коренем (воском, пінцетом, епіялтором), це значно знизить ефективність елос-епіляції. Рекомендується видаляти волосся бритвою або кремами-депиляторами.

Вплив дає видимий результат за умови проведення мінімум 6 процедур з інтервалом місяць-півтора. Але загальна кількість сеансів, безсумнівно, залежить від індивідуальних особливостей організму, густоти і циклічності росту волосся, гормонального фону. Зменшення волосся відзначається з кожної проведеної процедури. Чекати ефекту відразу, після першої ж процедури не варто. Оскільки жоден з методів довгострокового видалення волосся, в тому числі і елос-епіляція, не розрахований на швидкий видимий ефект, саме тому необхідний курс процедур.

Для того щоб було видно повний ефект необхідно в середньому 6-8 процедур (по 1 процедурі в місяць). З кожною процедурою ріст волосся (кількість волосся і швидкість їхнього зростання) стає все менше і менше. У деяких після першої процедури через 2-3 тижні вже починають випадати волосся і надалі видно, що їх стає менше. Але все індивідуально, залежно від типу шкіри і волосся.

Задайте ваше запитання

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись