Фотоомолодження M22 Lumenis

 

від 1100 грн
 

Тривалість процедури: 20 хв

Рекомендована кількість процедур: 2-3

Відновлювальний період: немає

Устаткування: Lumenis M22 (Ізраїль)

 

Час

Зона процедури

Ціна

30 хв Обличчя 2550 грн
30 хв Шия 1100 грн
40 хв Декольте 1350 грн
60 хв Обличчя + Шия 3200 грн
80 хв Обличчя + Шия + Декольте 4000 грн
20 хв Кисті Рук 1100 грн

Фотоомолодження M22 Lumenis - унікальна процедура, під час якої проводиться видалення всіляких дефектів на шкірному покриві. Під час неї використовуються спеціальні апарати, вони виводять неприємні прояви. Дана методика користується популярністю серед жінок, тому що вона дозволяє швидко і без особливих проблем поліпшити зовнішній вигляд котрі, а головне під час неї не проводиться хірургічне втручання.

Особливості фотоомолодження M22 Lumenis

При проведенні фотоомолодження застосовується апарат Lumenis M22. Його особливість полягає в тому, що під час однієї процедури за допомогою варіативних фільтрів можна усунути цілий спектр проблем зі шкірою. Він покращує зовнішній вигляд, омолоджує, позбавляє від безлічі інших неприємних дефектів, в тому числі усуває постакне.

Переваги даної процедури

Прилад надає комплексну дію на шкірний покрив. Він дозволять добитися наступних позитивних результатів:

 • Повністю усувається гіперпігментація;
 • Шкірний покрив стає чистим, на його поверхні не залишається судинних дефектів;
 • Підвищується пружність і еластичність;
 • Вирівнюється колір і мікрорельєф;
 • Відбувається пом'якшення і розсмоктування рубцевих тканин;
 • Разглаіваются зморшки;
 • Формується чітка форма овалу обличчя.

Піддаватися дії апарату не слід при наявності:

 • онкології;
 • висипань алергічного характеру;
 • запальних процесів в активній фазі;
 • вагітності;
 • алергії на фото-випромінювання;
 • сильного засмаги;
 • епілепсії або проблеми згортання крові;
 • при прийомі антибіотиків, сечогінних препаратів і антидепресантів менше, ніж за 2 тижні до сеансу.

Етапи проведення фотоомолодження Lumenis M22 в Києві

Фотоомолодження Lumenis M22 в Києві здійснюється в центрі професійної естетичної косметології. У ньому працюють висококваліфіковані лікарі, які мають відповідні сертифікати і ліцензії, що дозволяють їм здійснювати омолоджуючі процедури.

Сеанс фотоомолодження проводиться поетапно:

 • Шкіра очищається від декоративної косметики;
 • Після на поверхню покриву наноситься контактний гель, який покращує проникнення світлових імпульсів в структуру тканини;
 • Далі насадкою IPL фахівець проводить по силових лініях особи, вона здійснює генерування силових імпульсів.

Фотоомолодження Lumenis M22 в центрі має прийнятну ціну. У вартість включено проведення процедури і подальше відновлення. Відгуки багатьох пацієнтів вказують, що косметологічна терапія коштує витрачених грошей. Результати зберігаються протягом тривалого часу.

Для досягнення найкращого результату проводиться 2-3 сеансу. Перед тим як проводити терапію лікар повинен обмацати шкіру, він визначає ступінь нагріву.

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Процедура не має обмежень за віком. У 18 років з його допомогою можна позбутися від веснянок і скоротити пори, після 25 років фотоомолоджування допоможе стимулювати внутрішні ресурси шкіри і підтримати необхідний рівень колагену, видалити дрібні судини, старіючої шкіри ця процедура поверне свіжість і молодість. Процедуру можна проводити на будь-яких ділянках особи і тіла. При цьому не можна проходити процедуру після тривалого перебування на сонці, якщо немає індивідуальних рекомендацій і домовленостей з лікарем.

Процедура фотоомолодження на апараті М22 оновлює шкіру, повертає їй молодість, свіжість і здоров'я, усуває пігментацію, вирівнює текстуру і колір шкіри, робить шкіру більш щільною і пружною. Фотоомолодження покращує мікроциркуляцію крові і лімфи, завдяки чому шкіра насичується киснем, стимулюються її обмінні процеси, підвищується опірність інфекціям, усуваються основні ознаки старіння: зморшки, поверхнева діспігментаціі, телеангіоектазії, розацеа.

Процедура фотоомолодження набагато безпечніше і набагато менш травматична, ніж поширені процедури хімічних пілінгів, лазерні шліфовки, дермабразії. Апарат Lumenis М22 оснащений унікальною системою охолодження CoolScan, яка захищає шкіру від перегріву, що значно забезпечує комфорт пацієнта під час процедури. Побічні ефекти від процедури мінімальні: почервоніння та набряк в зоні впливу, які проходять самостійно протягом 1-3 днів.

Вже після першої процедури фотоомолодження помітно зменшиться глибина зморшок, а наступні процедури посилять результат і надовго (від 2 до 4 років) зафіксують його. Ефект омолодження від процедури зберігається протягом 3-5 років (залежно від віку і способу життя). Чудовий ефект фотоомолодження дає при такої поширеної сьогодні проблеми, як фотостаріння (раннє в'янення шкіри через передчасного руйнування колагенових волокон шкіри під впливом ультрафіолетового випромінювання). Процедура фотоомолодження не тільки усуває зморшки і підвищує тонус шкіри, але і запобігає її подальше в'янення, відновлює овал обличчя, звужує пори, активізує обмінні процеси, усуває вікові пігментні плями і судинні «зірочки».

Період реабілітації після процедури мінімальний, Ви відразу ж зможете зануритися в звичний для вас спосіб життя, користуватися декоративною косметикою. Єдине, чого варто уникати, так це перебування на сонці і використання агресивних засобів косметики. Також після проходження процедури необхідно наносити на шкіру сонцезахисні засоби.

Задайте ваше запитання

Даруйте приємні емоції і молодість своїм близьким!

Оформіть подарунковий сертифікат на будь-яку суму або процедуру

від Центру лазерної косметології "LaserHealth"

Детальніше за тел.: +38073-19-19-19-7, +38063-19-19-19-7

Онлайн-запись

Услуги

Онлайн-запись